Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dziadekmarek1

Użytkownik
 • Content Count

  614
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

8,055 profile views
 1. ...wymieniłem i repka działała przez jeden magazynek.W innych sklepach wymiana wtyczki nie jest uważana za INGERENCJĘ w konstrukcję repliki.Niedługo uznają że wymiana baterii to też ingerencja w budowę repliki.
 2. NIE JEST OK. Kupiłem mp7 (1500zeta).Po pierwszym magu przestał wypluwać kulki.Odesłałem do sklepu.SKLEP NIE UZNAŁ REKLAMACJI PONIEWAŻ WYMIENIŁEM WTYCZKĘ TAMIYA NA T-DEANS. NAPRAWDĘ ODRADZAM ZAKUPY W TYM NIESOLIDNYM SKLEPIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIGDY TAM NIE KUPOWAĆ!
 3. Ale napisali "reklamację nadal uważamy za bezzasadną lecz z uwagi na dobro klienta wysyłamy nowy magazynek". RENCE OPADAJOM
 4. Sprawa rozwiązana.Dziś przysłali nowy ,działający mag.Ale..nerwów trochę kosztowało.
 5. Mag wysłany.W odpowiedzi napisali że hi-cap należy nieustannie podkręcać.(co 5 kulek?).Napisali też że pewno jestem krótko w ersofcie i że nie umiem obsługiwać magów.Reklamacja nie uznana.A najlepsze :jeśli chcę nowego maga to mam dopłacić 15zł za odesłanie i 15zł za przysłanie nowego.Jeśli chcę zwrot kasy to oddadzą ale minus 15zł .Napisałem że sprawę kieruję do rzecznika praw klienta. Odpisali że w trosce o klienta zwrócą całą kasę! Sęk w tym że magi do maca są tylko w tajwanie. Więc napisałem że NA MOCY RĘKOJMII proszę o wysłanie nowego bo jest niezgodność stanu otrzymanego maga z oferowany
 6. Kupiłem mag HI-CAP do MACA 10 i kulki. Kulki spoko.Op.zbiorcze pancerne.OPAKOWANIE MAGAZYNKA STARE,BRUDNE, POŁAMANE.MAGAZYNEK MA ŚLAD ROZBIERANIA.PO NAKRĘCENIU PODAJE OK.15 KULEK. NA STANIE SKLEPU MAG NADAL JEST. CZYŻBY TAJWANGUN ZSZEDŁ NA PSY? I SPRZEDAJE TOWARY ZE ŚMIETNIKA ?!?! Po co tyle krzyku?! /Szmeru
 7. ....body jak najbardziej ALUMINIOWE.
 8. Mogę tylko dodać że mam MERF3,2 polski i z aliexpress-u.Oba pracują tak samo.
 9. Hejka czy to cudo nadaje się do tuningu,cena 700zł nie wydaje się wygórowana.
 10. dziadekmarek1

  Gunfire.pl

  Pieniążki na koncie,gunfire nie taki zły.
 11. dziadekmarek1

  Gunfire.pl

  Plus dla sklepu: na strzelance zgubiłem(żle przykręcony) zwalniacz maga od ICS-a.Reklamację uznano i przysłano nowy zwalniacz.W sprawie sprężyn uzgodniliśmy zwrot kasy.Jeśli pieniążki przyjdą to znaczy że w sklepie coś zmienia się na lepsze. Jeszcze tylko mogliby ZNOWU pomyśleć o gratisikach. Napiszę jak kasa do mnie wróci.
 12. Kupiłem do ICS YAK RSR .Stokowa daje ok.450 fps.Chciałem więcej i...na G&G mam 430-438.Czy sprężyny G&G TO SZROT?? Wydaje się ciut grubsza od stockowej. Wot zagwozdka.
 13. Na wmasg-u są recenzje ICS-ów przez Czopera.Chyba jest i o marsie(gerboks nie do zdarcia).Mam ICS YAK R RS (450fps z pudełka,celność i powtarzalność zadowalająca).Z czasem można wymienić tłok na zęby full metall.Na już można wymienić gumkę hopa. Lufa choć alu to w środku jak lusterko. Chyba jedyna wada to ciężar.
 14. dziadekmarek1

  Gunfire.pl

  Gunfire kulki dosłał! ALE: kupiłem dwie sprężyny SHS 140 i 150. CAŁKOWITA PORAŻKA. Stockowa 120 daje w ICS YAK ok.450fps. 140(!) shs tylko440fps i po kilkunastu strzałach krótsza o całe 2 cm! 150 JESZCZE GORSZA,PO KILKUNASTU STRZAŁACH OK.430 fps. I krótsza o ponad 2 cm. Sprężyny przy wkładaniu b.twarde,ciężko było włożyć. Czy istnieją gorsze?-pewnie tak ale ja jeszcze nie spotkałem. Zwyczajne bydle co. Naturalnie gunfire nadal nie rozpieszcza klientów żadnymi gratisikami.
×
×
 • Create New...