Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dziadekmarek1

Użytkownik
 • Content Count

  603
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

7435 profile views
 1. dziadekmarek1

  Gunfire.pl

  Pieniążki na koncie,gunfire nie taki zły.
 2. dziadekmarek1

  Gunfire.pl

  Plus dla sklepu: na strzelance zgubiłem(żle przykręcony) zwalniacz maga od ICS-a.Reklamację uznano i przysłano nowy zwalniacz.W sprawie sprężyn uzgodniliśmy zwrot kasy.Jeśli pieniążki przyjdą to znaczy że w sklepie coś zmienia się na lepsze. Jeszcze tylko mogliby ZNOWU pomyśleć o gratisikach. Napiszę jak kasa do mnie wróci.
 3. Kupiłem do ICS YAK RSR .Stokowa daje ok.450 fps.Chciałem więcej i...na G&G mam 430-438.Czy sprężyny G&G TO SZROT?? Wydaje się ciut grubsza od stockowej. Wot zagwozdka.
 4. Na wmasg-u są recenzje ICS-ów przez Czopera.Chyba jest i o marsie(gerboks nie do zdarcia).Mam ICS YAK R RS (450fps z pudełka,celność i powtarzalność zadowalająca).Z czasem można wymienić tłok na zęby full metall.Na już można wymienić gumkę hopa. Lufa choć alu to w środku jak lusterko. Chyba jedyna wada to ciężar.
 5. dziadekmarek1

  Gunfire.pl

  Gunfire kulki dosłał! ALE: kupiłem dwie sprężyny SHS 140 i 150. CAŁKOWITA PORAŻKA. Stockowa 120 daje w ICS YAK ok.450fps. 140(!) shs tylko440fps i po kilkunastu strzałach krótsza o całe 2 cm! 150 JESZCZE GORSZA,PO KILKUNASTU STRZAŁACH OK.430 fps. I krótsza o ponad 2 cm. Sprężyny przy wkładaniu b.twarde,ciężko było włożyć. Czy istnieją gorsze?-pewnie tak ale ja jeszcze nie spotkałem. Zwyczajne bydle co. Naturalnie gunfire nadal nie rozpieszcza klientów żadnymi gratisikami.
 6. dziadekmarek1

  Gunfire.pl

  GUNFIRE SCHODZI NA PIESKI. KUPIŁEM REPKĘ ICS YAK za ok.1700zetów.Repka przyszła szybko ale...w paczce nie było deklarowanej paczki kulek,dwóch zapasowych bezpieczników,instrukcja była od innego modelu.ZA TAKĄ CENĘ PRZESYŁKA NIE BYŁA DARMOWA.Nie było również nawet małego gratisu.(sklep na T oferuje darmową dostawę już od wiele mniejszej sumy no i zawsze jest jakiś gratis). W sprawie braków w paczce wysłałem mejla--niestety bez odpowiedzi! Czy to wina niedawnych zmian personalnych w gunfire?Taka olewka klienta? Dawniej tak nie było! Konkurencja z Krakowa już się cieszy. Pozdro dziadekmarek1
 7. Dzięki,jeszcze jedno,WARTO KUPIĆ??? Pozdro
 8. Witam,czy w gerboksie jest również system szybkiej wymiany sprężyny? Pozdro
 9. dziadekmarek1

  APS

  Witam,mam problem, którą: ASR 115C EBB FULL METAL czy PHANTOM EXTREMIS RIFLE MK1C--cena porównywalna. Ktoś coś??? Pozdrawiam
 10. to chyba nie ta replika; gunfire podaje ż jest lufa precka,8 zapadek nie cztery no i 450fps a nie 350.
 11. dziadekmarek1

  JG 0450A

  W/g opisu na gunfire cymes ale czy naprawdę warto kupić? Odpowiedzi nie znalazłem więc ośmielam się pytać???
 12. Nie wszystko jest ok. Kupiłem przez internet kulki.Po kilku minutach znalazłem i kupiłem chwyt przedni. Od razu napisałem mejla o połączenie zamówień. Przyszły same kulki.Podobną sprawę miałem z gunfire-m ale gunfire zależy na klientach i drugą rzecz dosłał na swój koszt.Tajwan ma klientów "w głębokim poważaniu",dobrze że chwyt był b.tani bo do krakowa po chwyt nie pojadę.
 13. Wtorek zamówienie,czwartek dostawa.MAG DO SKORPIONA OKI. BRAWO WY!
 14. dziadekmarek1

  Gunfire.pl

  ZAMÓWIŁEM gumkę i wysłałem mejla żeby dołączyli nieszczęsną sprężynę.Szybko dostałem paczkę.ALE..w gunfire pracują chyba jasnowidze..Na pudełeczku sprężyny ciąg oznaczeń od 85 do 190 ,ŻADNE POLE NIE ZAZNACZONE ! Sprężyna wygląda na cienką.Skąd mam wiedzieć czy to zamówiona 130 ??? Nadmieniam że jasnowidzem NIE JESTEM. Na następnego mejla już nie odpowiedzieli. "..żle się dzieje w państwie duńskim..". zmartwiony dziadekmarek1
 15. dziadekmarek1

  Gunfire.pl

  Kupiłem na gunfire komorę LCT. Po ok. 10 minutach przypomniało się mi że muszę kupić sprężynę główną.Kupiłem.W notce do sprzedawcy napisałem żeby dołączyć sprężynę do komory.B. szybko dostałem komorę i info że towar kupiony do odebrania w sklepie nie może być dołożony do drugiego?!?!mimo notki by dołączyć do komory. Myślę że po prostu ktoś nie przeczytał notki i stąd głupie tłumaczenie.Sprężyna(bardzo potrzebna i opłacona)leży w sklepie a sklep ma mnie w d.pie.Dawniej można było się dogadać a teraz skostnienie(?) i tumiwisizm! nieładnie pany ,nieładnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
 • Create New...