Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lecące magi... : /


Recommended Posts

Witam

Posiadam CM.040D tak jak piszę w opisie. Mam następujący problem zakupiłem sobie dwa dedykowane do tej repliki magazynki firmy cyma (hi-cap, mid-cap). Oba magazynki bez amunicji trzymają się w replice dość porządnie (lekkie luzy jak to w Cymie), lecz po naładowaniu wkładając mida magazynek przy niewielkich ruchach wylatuje... z hi-capem jest wszystko w porządku (trochę ciężej go włożyć w replikę), ale mid leci gdy jest naładowany. W czym tkwi problem?

Proszę o wsparcie. Za wszelką pomoc dziękuję.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No właśnie w tym problem, że w obu przypadkach w każdej z dwóch możliwości (jest dobrze włożony i hi i mid - w przypadku gdy jest napełniony i pusty) hi-cap, który wchodzi ciężej siedzi, ale mid wyskakuje (gdy jest naładowany). Muszę jeszcze dodać, że znalazłem low-capa którego otrzymałem przy zakupie, ale brat mi zgubił - z nim jet to samo: pusty siedzi a napełniony odlatuje... (a jest dobrze zamontowany - przechodzi przez ten zawias.

Nasuwa mi się na myśl, że może ten zawias się wygiął lub coś i teraz wylatuje, ale w takim przypadku to powinny nawet puste lecieć.

Jest też inna opcja - luz jaki jest w przypadku gdy w replice są mid i low jest zbyt duży i gdy mag wchodzi w replikę wypychane z magów kulki mogłyby doprowadzić do tego, że mag przy takim luzie leci. Może nie przedstawiłem moje myśli fachowo, ale mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi. Możliwa jest ta druga opcja?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...