Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z M16A2


Recommended Posts

Witam! Mam problem z moją repliką a mianowicie chodzi o silnik. Gdy ją kupiłem wszystko śmigało jednak po pewnym czasie padł silnik. Kupiłem nowy taki sam firmy JG i tu zaczyna się problem ponieważ gdy wsadzę silnik do chwytu wszystko pasuje silnik kręci bardzo dobrze i strzela szybko, ale gdy przykręcę tą "stopkę" chwytu silnik strasznie traci na mocy i obrotach. początkowo myślałem, że to bateria ale gdy ją naładowałem było to samo. Próbowałem regulować stopkę śrubkami i tą śrubką co jest na środku tej stopki wszystko na nic. W czym może być problem?

Link to post
Share on other sites

Albo poprawić podkładkowanie, tzn trochę "podnieść" zębatkę silnikową, bo ewidentnie wychodzi na to, że silnik jest za mocno doduszony. A powiedz jeszcze, czy trzeba użyć sporej siły, żeby wepchnąć go do chwytu?? Bo jeżeli tak, to możliwe, że ma za ciasno w chwycie i śrubka regulująca nie spełnia swojego zadania- może i dopchnie, ale po odkręceniu silnik nie opadnie.

Link to post
Share on other sites

Silnik w chwyt wchodzi bez problemu. Sprężynka ta silnikowa także spełnia swoją rolę. Ale z tym podkładkowaniem możesz mieć rację. Gdy wymieniałem dyszę po skręceniu GB zauważyłem, że zębatki maja luzy. Zignorowałem to. Możliwe ze to jest problemem i czy przy podkładkowaniu należy użyć podkładek o takiej samej grubości ?

Link to post
Share on other sites

Pomyśl, jaki wpływ mają kable na działanie silnika... piszesz, ze skoro silnik podłączony działa dobrze, a dopiero zamknięcie chwytu powoduje, że rof spada, to dla mnie wyraźny znak, że silnik ma za ciasno... No chyba, że wkładasz do chwytu i podłączasz , ale bez obciążenia, czyli silnik nie napędza gb... wtedy raczej stawiałbym na baterię, a nie na kable.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...