Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SterylizatorPL

Użytkownik
 • Content Count

  383
 • Joined

 • Last visited

 1. Przytroczyć zawsze się da. Tylko może się o tyłek obijać. Pakowanie też nie jest jakieś wybitnie trudne. Ze 3 razy w domu przetrenować i potem idzie lżej.
 2. Nazwę komputera można zmienić w 15s (nie śpiesząc się).
 3. Mam desanty i polecam....do łażenia po mieście. Na początku też myślałem, że są bardzo dobre. Dopóki nie założyłem innych. No i tak już całkiem w temacie, to zdecydowanie jakoś nie poczułem genialności ich podeszwy podczas łażenia i biegania po miękkim piachu. Dokładniej w moim odczuciu nie zdawały egzaminu. Możesz też wziąć pod uwagę buty PPO (modele militarne). Biegałem w nich po żwirowni i dawały radę (zdecydowanie lepiej niż desanty, jeśli brać pod uwagę przyczepność). Można dostać w cenie ~200zł, tylko w sklepach BHP, a nie militarnych (tam mają sporo drożej).
 4. Nie. Chodzi o przeróbki w PTT. Jest o tym zresztą temat niżej.
 5. Dokładnie. Chyba, że chcesz korzystać z jakiegoś zestawu słuchawkowego innego niż oryginalny, wtedy się pojawiają problemy. W razie jakichś pytań wal na PW.
 6. Miałem gdzieś to napisane krok po kroku, ale nie pamiętam gdzie (na jakim forum), więc lecę z pamięci wspomafając się radiem. 1. wklepujesz częstotliwość (jeśli jesteś w trybie pamięci naciśnij "VFO" i wyjdziesz do trybu ręcznego) 2. przyciskasz "F/kluczyk" 3. przyciskasz "MR" 4. przy ikonie baterii zacznie pulsować numerek. Jest to numer w pamięci pod którym będziesz chciał zapisać częstotliwość. Do zmiany kanału w pamięci służy pokrętło. Przy zapisywaniu kolejnych kanałów musisz pamiętać, żeby zmienić, gdyż domyślnie jest numer ostatnio zapisanego i możesz przypadkiem nadpisać na poprzed
 7. Projekt na prawdę bardzo fajny. Z kabelkami to ciekawą opcją byłaby możliwość jakoś zaprogramować, który służy rozbrojeniu, który deaktywacji, a który przyśpiesza. Zrobić to w ten sposób: Kabelki do przecinania przypiąć wtyczką 3pin (z obu stron tak, że wtyczki są wewnątrz bomby - ma służyć łatwej wymianie w domu na świeże kabelki). Na stałe zaprogramować, jaki pin jaką ma funkcję (przyśpieszanie czasu, deaktywacja, detonacja) i wtedy już właściciel przed rozgrywką przylutowuje sobie kabelki do wtyczki, podpina i tym samym sam decyduje o kolejności kolorów i jaki w danym scenariuszu j
 8. Ja też nie widzę w tym nic złego. Mundur traktujesz jako ubiór roboczy/do zabawy/codzienny , a nie ideologiczny. Chcesz podkreślić, że jesteś Polakiem, więc tylko się cieszyć. Może i wygląda to jakoś powiedzmy "nienaturalnie", ale żeby profanacja?
 9. Dla wyobraźni polecam sytuację znaną mi osobiście: Idziesz sobie przez las. Cichutko nasłuchujesz otoczenia. Nagle słyszysz w słuchawce jak ktoś ciężko dyszy. Najpierw włos na karku się jeży, żeby po chwili przejść w uczucie głębokiej żenady. Następnie przychodzi fala niezmiernej irytacji, gdyż dźwięk nie ustaje, a nawet gdy....to za chwilę znowu słyszysz czyjś zmęczony oddech.
 10. 2km w lesie nie osiągniesz żadną legalną PMRką.
 11. SterylizatorPL

  Meindl KSK

  Ew. poszukaj modeli PPO Strzelce Opolskie. Mam już drugą parę i jestem bardzo pozytywnie nastawiony. Do 200zł jak poszukasz, to znajdziesz. Lepiej dołożyć i kupić dobre buty chyba, że nie szkoda Ci własnych stóp. Co do Protektorów - różne opinie słyszę. Znajomy kupił 3 miesiące temu (dużo ich nie tyrał), a już się rozpadają.
 12. Mam Amerykański GI Duffle bag. Wygląd identyczny, jak ten mil-tec (marynarski us). Za 50zł można dorwać na allegro z demobilu i na pewno będą lepsze niż ten mil-tec. Kupiony, jako stan db+ i rzeczywiście nie był uszkodzony, a materiał wytrzymały i zniszczyć ciężko. Worek, to worek, ale szelki do noszenia, jak plecak sprawiają, że nawet z dużym obciążeniem jest to całkiem wygodne. Zawartości od wody nie ochroni (sprawdzone).
 13. Każdą skórę, jeżeli będziesz suszyć zbyt gwałtownie, to owszem wyschnie, ale za bardzo. Przez co się skurczy, oraz co najważniejsze straci całkowicie elastyczność (efektem tego popęka) i będzie chłonęła wodę jak gąbka przez co się rozejdzie i buty nie będą się nadawały nawet na pokaz.
×
×
 • Create New...