Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 dla pczątkującego


Recommended Posts

Popatrz do czego dał linka lepiej co?

http://gunfire.pl/product-pol-1152195833-Replika-karabinku-GF4-CQBR-ASCU-Upgraded.html

A link dał do repliki za prawie 1100 zeta. Dobrze mu napisał, że za tą kasę KWA można wziąć.

 

EDYTA: Do założyciela tematu - jeżeli chcesz strzelać się limitowo w Szczecinie, to musisz szukać replik z prędkością kulasów do 350 fps. I na cholerę Ci emka do CQB? MP5K PDW, P90 i coś w tym stylu, ale emka? Choć w sumie różne są zboczenia i co kto lubi ;-).

 

Nie popatrzyłem,ponieważ nie wkleił poprawnego linka,a szukać za niego nie będę. Są też M4 z GFC za nieco ponad 800zł.

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Dobra, zaraz, spokojnie. Ustalmy coś.

 

Dlaczego M4? A bo ja wiem… Bo ładny, bo zgrabny, bo od Wujka Sama, bo Modern Warfare, bo Battlefield 3, bo Medal of Honor, bo Hurt Locker…

 

Dlaczego do CQB? Bo zajebiście wygląda z założonym tłumikiem, celownikiem laserowym i dobrą optyką. Jestem klientem. Kupuję oczyma.

 

A dlaczego taka kwota? Może być inna, jest to kwestia dodatkowych pieniędzy i tyle. Ale boję się, że gdy już wydam te 1500 zł (wzwyż) na replikę, to okaże się, że w ogólnym rozrachunku mam z jego używania taką samą radochę jak dzieciak, który wydał 600 zł na swojego GFC czy innego P&J.

 

Nie mam żadnego doświadczenia i nie wiem nawet, czy zgram się z jakimiś lokalnymi airsoftowymi ludźmi. Ale ASG to świetna zabawa i dlatego pytam co na początek?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...