Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

OFF

Admin
 • Content Count

  2881
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

41585 profile views
 1. Jego nowe wcielenie zostało zbanowane. Tak samo jak poprzednie konto "fint", które dostało bana już dawno temu.
 2. Zobacz sobie czy nie ma jakiegoś dofinansowania z UM, UW, funduszy unijnych. Jeśli nie prowadziłeś działalności wcześniej to może coś znajdziesz. Tylko musiałbyś przygotować dobrą dokumentację.
 3. Zarówno w opisie podforum jak i regulaminie jest wzmianka, że dział ten poświęcony jest osobom początkującym. Ponadto w regulaminie podforum jest rozwinięcie tej kwestii tj. nazwa grupy na forum :)
 4. https://wmasg.com/pl/forum/forum/21-ogólne-techniczne/ podpięte wątki o serwisantach polecam (z gazowych polecanych to chyba głównie dexter).
 5. OFF

  Militaria.pl

  Wypadałoby przejrzeć wszystkie dostępne podfora, albo chociaż przeczytać regulamin/opis podforum. Zamykam, temat o tym sklepie już istnieje.
 6. Co to za groźby? XD Myślisz, że to robi na kimś wrażenie? Nie rób z siebie jakiegoś pokrzywdzonego czy dręczonego. Napisałem wyraźnie w temacie innym, że koniec już offtopu. Jak nie potrafisz się dostosować to faktycznie usuń konto poprzez zgłoszenie na PW :)
 7. Przeczytaj podpięte tematy, dobrze? ;)
 8. 1) Wątków nie kasujemy tylko offtop z tematów. Jeżeli ktoś ma do zarzucenia np. brak wiedzy w jakimś temacie, polecanie części złych marek (podaje tylko przykłady) to może to napisać. Merytoryczne dyskusje zawsze tutaj dopuszczaliśmy. 2) Linki do FB nie są na tę chwilę dopuszczalne i nie jest to widzimisię Administracji. 3) O ile pamiętam to nie było tutaj wcześniej wątków dotyczących tego użytkownika, a jedynie jakieś dziecinne spory i pyskówki w wątkach technicznych. Poza tym robisz drugi temat, gdzie jeden już istnieje. Takie wątki łączymy i tak też zrobimy z tym jutro. Odpisałem Tobie na PW, że niektóre decyzje zatwierdza Regdorn i dodałem go do rozmowy (hmm, albo to była rozmowa z autorem poprzedniego tematu). Tyle ode mnie na dziś ;)
 9. @omonon, dalej się nie nauczyłeś. Pomimo tylu wcieleń na forum dalej masz gdzieś zasady. W żadnym wątku nie pozwalaliśmy na publikację pełnych danych osobowych. Wjazdy na Administrację i dorabianie bajek do swoich usuniętych postów też lepiej zachowaj dla siebie. Pozwalamy na dyskusje, ale merytoryczne. Twoja w tamtym wątku jednak trochę od niej odbiegała i koniec tej kwestii. Jak chcesz poruszyć jakieś kwestie techniczne, brak doświadczenia/wiedzy wspomnianego w wątku serwisanta to masz okazję to zrobić, ale z argumentami. Edit: Jakiś problem techniczny z dodaniem nicka do tematu. Zaraz jednak to zrobię by wiadomo było kogo się tyczy sprawa. @emeszemes możesz wrzucić dodatkowe dowody np. zdjęcie Twojej lufy, fragmenty konwersacji?
 10. Zostałeś oszukany? Załóż temat w "Sprawy sporne". Nie jesteś poszkodowanym? To namów poszkodowanych do zrobienia tego i zgłoszenia sprawy do odpowiednich instytucji. Oskarżyłeś go i ma się tłumaczyć? Chyba mieszkamy w różnych krajach. Nie. Nie będziesz nam tutaj ustalał zasad. Ma być określony porządek i jak coś komuś chcesz zarzucać to merytorycznie, z faktami i w odpowiednim wątku umieszczonym w odpowiednim dziale. Nigdy nie pozwalaliśmy na robienie bałaganu i offtop w takiej skali. Nic się nie zmieniło w tej sprawie i nie zmieni. To co odstawiliście to lepiej pominąć milczeniem. Wallop też dostał nagrodę. Za to jeśli Ty i ktokolwiek inny dalej będziecie robić OT w tym czy innym temacie na forum to dostaniecie o wiele dłuższego bana. Wskazałem gdzie możecie opisać sprawę. Nie chcecie bo nie? To wasz wybór, pokażcie jacy to anty jesteście :) Wątpię żeby to pomogło w odbiorze tego co napiszecie.. Chyba pora Ci nie służy. Nie ingeruję w spory między użytkownikami. Nie jestem sędzią by ferować wyroki i odcinać kogoś od forum na podstawie jakiegoś screena, informacjach na jakichś grupach. W dzisiejszych czasach można napisać wszystko. Dlatego radzimy pokrzywdzonym udać się do odpowiedniej instytucji, ale nic nie stoi na przeszkodzie by wcześniej opisać to na forum. Jeżeli ktoś będzie się dopuszczał oszustw w komisie to zostanie odcięty od niego, tak jak walczyliśmy z wieloma oszustami. Tylko w tamtych przypadkach pokrzywdzeni zgłaszali to gdzie należy. Prosta sprawa, ale jeżeli nikomu nie chciało się dotychczas szerzej opisać sprawy, na spokojnie przedstawiając swoje racje, to na jakiej podstawie mamy się w to zagłębiać? Bo jacyś krzykacze znani już administracji robią syf w jakimś temacie na forum? Serio? Robicie lincz na forum, a na to się nie zgadzamy. To nie jest jakiś dziki zachód. Od porządku jest Administracja forum. Koniec dyskusji na ten temat. Kolejne posty niezwiązane z nazwą wątku zostaną nagrodzone dłuższym urlopem od forum.
 11. @Rych33, omonon Na forum nie ma miejsca na taki offtop. Jeżeli macie coś do powiedzenia i chcecie sobie coś "tępić" to pomyliliście tematy. Jeżeli ktokolwiek został poszkodowany przez użytkownika forum to odpowiednim miejscem na takie tematy jest dział "Sprawy sporne". Tylko i wyłącznie. Personalne wycieczki, spory itd. proszę sobie toczyć na PW lub twarzą w twarz. Koniec dyskusji i proszę trzymać się tematu (nie tylko tutaj). Następne bany będą dłuższe.
 12. Masz coś ciekawego do powiedzenia to załóż wątek zamiast offtopować. @dziadekmarek1 2 dni za offtop
 13. Na forum znajdziesz podpięte tematy, w których znajdziesz informacje co robić kiedy ktoś nas oszukał lub jak zmniejszyć ryzyko nacięcia się.
×
×
 • Create New...