Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

OFF

Admin
 • Content Count

  2870
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

41343 profile views
 1. Załóż proszę temat w odpowiednim dziale :) Nie przenoszę bo użytkownicy obserwujący tamten dział nie dostaną wtedy powiadomienia o takim temacie.
 2. OFF

  JG 0450A

  https://wmasg.com/pl/forum/topic/34179-steyr-aug-jg?tab=comments#comment-501249
 3. redmonk93 - ostrzegawczy ban, następne będą dłuższe. Korzystając z forum musiałeś zaakceptować regulamin. Masz się do niego stosować i to nie podlega dyskusjom. Dzięki Panowie, ale wystarczy użyć opcji "zgłoś". Czasem takie rozmowy są bezcelowe co było widać powyżej.
 4. Bolle X800 mogą parować, przynajmniej ja z tym miałem problem :( ESS, Revision - modele z wentylatorem.
 5. Jeżeli masz taką możliwość to tak chyba będzie najlepiej :)
 6. To nowość na rynku. Możesz nie dostać za wiele odpowiedzi. Poza tym mamy wątek o replikach tej serii - https://wmasg.com/pl/forum/topic/167955-specna-arms-edge/ ;) Nawet pojawiła się u nas recenzja jednego z modeli. Jeżeli nie widać różnicy w opisie a tylko w wyglądzie to tak, dopłacasz za bardziej "taktyczny" front.
 7. Nie ma potrzeby byś dublował tematy. Potraktuj to jako pierwsze ostrzeżenie.
 8. OFF

  Repliki

  Goldy, zapraszam do lektury forum i zapoznania się z regulaminem podforum.
 9. Pardon? Może to Ty nie ogarniasz, że nie jesteś tutaj mile widziany za wielokrotne łamanie regulaminu (drastyczne treści, materiały propagandowe organizacji terrorystycznych), głupoty i oszczerstwa, które wypisujesz pod naszym adresem? Apropo banów to nie masz zgody na ich omijanie i udzielanie się tutaj. Ile razy mam Ci tego bana wlepiać? Mi się to nie znudzi, serio. Kolejny do kolekcji dla Ciebie. Pozdrawiam
 10. Zapraszam do wątku poświęconego replikom serii M firmy EA. Znajduje się on w tym samym podforum.
 11. Takie teksty to zachowaj sobie dla kolegów z ławki. Recenzje są poświęcone replikom takie jakie dostajemy. Mogą one dać jakiś pogląd na to czy warto lub nie. Zawsze jednak warto sięgnąć do wątku danej repliki na forum. Poza tym kupiłeś chińską replikę. Zdajesz sobie sprawę, że z kontrolą jakości bywa tam różnie? Zawsze mogłeś odesłać to co dostałeś. Jak chcesz tutaj pisać coś o tym jak działa portal to wybrałeś złe miejsce. Zapraszam do działu "sprawy portalu". Jeślj Ci się nie chce to wiedzę o błędach możesz przekazać na PW mi lub Regdornowi. PS. Za dalsze takie teksty (do kogokolwiek na forum) dostaniesz odpowiednią liczbę wolnych dni.
 12. Oho :D ale takie dyskusje to pod recenzjami proszę i merytorycznie. Jak nie masz nic do powiedzenia na temat to daruj sobie.
 13. @Rych33 ban na 3 dni. Z takim chamstwem to nawet tutaj się nie udzielaj w wątkach bo następny ban będzie dłuższy.
 14. Wyszukiwarka działa przecież. A EDGE to nowość i też ma swój własny wątek. Póki co prawie pusty, ale to on będzie najlepszym miejscem na takie pytania od działu dla "zielonych" gdzie trudniej będzie o spotkanie kogoś kto takiej nowości już używa. PS. Recenzje też warto poczytać :)
 15. Błąd może i jest, ale wątek o Mkach Specna Arms jest dosyć obszerny.
×
×
 • Create New...