Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

OFF

Admin
 • Content Count

  2,882
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

42,314 profile views
 1. Jego nowe wcielenie zostało zbanowane. Tak samo jak poprzednie konto "fint", które dostało bana już dawno temu.
 2. Zarówno w opisie podforum jak i regulaminie jest wzmianka, że dział ten poświęcony jest osobom początkującym. Ponadto w regulaminie podforum jest rozwinięcie tej kwestii tj. nazwa grupy na forum :)
 3. https://wmasg.com/pl/forum/forum/21-ogólne-techniczne/ podpięte wątki o serwisantach polecam (z gazowych polecanych to chyba głównie dexter).
 4. OFF

  Militaria.pl

  Wypadałoby przejrzeć wszystkie dostępne podfora, albo chociaż przeczytać regulamin/opis podforum. Zamykam, temat o tym sklepie już istnieje.
 5. Co to za groźby? XD Myślisz, że to robi na kimś wrażenie? Nie rób z siebie jakiegoś pokrzywdzonego czy dręczonego. Napisałem wyraźnie w temacie innym, że koniec już offtopu. Jak nie potrafisz się dostosować to faktycznie usuń konto poprzez zgłoszenie na PW :)
 6. Przeczytaj podpięte tematy, dobrze? ;)
 7. 1) Wątków nie kasujemy tylko offtop z tematów. Jeżeli ktoś ma do zarzucenia np. brak wiedzy w jakimś temacie, polecanie części złych marek (podaje tylko przykłady) to może to napisać. Merytoryczne dyskusje zawsze tutaj dopuszczaliśmy. 2) Linki do FB nie są na tę chwilę dopuszczalne i nie jest to widzimisię Administracji. 3) O ile pamiętam to nie było tutaj wcześniej wątków dotyczących tego użytkownika, a jedynie jakieś dziecinne spory i pyskówki w wątkach technicznych. Poza tym robisz drugi temat, gdzie jeden już istnieje. Takie wątki łączymy i tak też zrobimy z tym jutro. Odpi
 8. @omonon, dalej się nie nauczyłeś. Pomimo tylu wcieleń na forum dalej masz gdzieś zasady. W żadnym wątku nie pozwalaliśmy na publikację pełnych danych osobowych. Wjazdy na Administrację i dorabianie bajek do swoich usuniętych postów też lepiej zachowaj dla siebie. Pozwalamy na dyskusje, ale merytoryczne. Twoja w tamtym wątku jednak trochę od niej odbiegała i koniec tej kwestii. Jak chcesz poruszyć jakieś kwestie techniczne, brak doświadczenia/wiedzy wspomnianego w wątku serwisanta to masz okazję to zrobić, ale z argumentami. Edit: Jakiś problem techniczny z dodaniem nicka do tematu. Zara
 9. Zostałeś oszukany? Załóż temat w "Sprawy sporne". Nie jesteś poszkodowanym? To namów poszkodowanych do zrobienia tego i zgłoszenia sprawy do odpowiednich instytucji. Oskarżyłeś go i ma się tłumaczyć? Chyba mieszkamy w różnych krajach. Nie. Nie będziesz nam tutaj ustalał zasad. Ma być określony porządek i jak coś komuś chcesz zarzucać to merytorycznie, z faktami i w odpowiednim wątku umieszczonym w odpowiednim dziale. Nigdy nie pozwalaliśmy na robienie bałaganu i offtop w takiej skali. Nic się nie zmieniło w tej sprawie i nie zmieni. To co odstawiliście to lepiej p
 10. @Rych33, omonon Na forum nie ma miejsca na taki offtop. Jeżeli macie coś do powiedzenia i chcecie sobie coś "tępić" to pomyliliście tematy. Jeżeli ktokolwiek został poszkodowany przez użytkownika forum to odpowiednim miejscem na takie tematy jest dział "Sprawy sporne". Tylko i wyłącznie. Personalne wycieczki, spory itd. proszę sobie toczyć na PW lub twarzą w twarz. Koniec dyskusji i proszę trzymać się tematu (nie tylko tutaj). Następne bany będą dłuższe.
 11. Masz coś ciekawego do powiedzenia to załóż wątek zamiast offtopować. @dziadekmarek1 2 dni za offtop
 12. Na forum znajdziesz podpięte tematy, w których znajdziesz informacje co robić kiedy ktoś nas oszukał lub jak zmniejszyć ryzyko nacięcia się.
 13. Załóż proszę temat w odpowiednim dziale :) Nie przenoszę bo użytkownicy obserwujący tamten dział nie dostaną wtedy powiadomienia o takim temacie.
×
×
 • Create New...