Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jak zapleść.... :)


Recommended Posts

mam pytanko. czy jest jakiś sposób wiązania (alboco) żeby zrobić siatkę maskującą? wiem że głupie pytanie ale jestem ciekaw na ile jestem zdolny...  :P

Nie ma odpowiedzi jednej na to.

Nie wiem gdzie chcesz zapleść, co chcesz zapleść i tak dalej.

Sprecyzuj pytanie.

Link to post
Share on other sites
jakiegos spec. sposobu to chyba nie ma poprosru to juz musi kazdy sam wyczuc ale ja i tak wolalbym "psiknac" givere niz siatke zazucic

 

Radzę nauczyć się czytać bo tu nie chodzi o zarzucenie siatki na cokolwiek tylko o zrobienie takiej siatki, o typy węzłów itp, do takiego celu polecam jakąś książeczkę o surviwalu lub coś podobnego a tam na peano znajdzie się odpowiedź

Zrobienie siatki jest raczej nieopłacalne bo nici są w miarę drogie a polską siatkę maskującą można zdobyć taniej w dużych ilościach,

Link to post
Share on other sites

Kupujesz sieć np. w wędkarskim przywiązujesz do niej kawałki szmaty i już masz :P ale tak jak pisał Looc jest to troche nieopłacane bo faktycznie już za nieduże pieniądze możesz kupić siatki :? maskujące oczywiście :P

Wracając jeszcze do tematu siatki jest jeszcze coś takiego jak hamak "wojskowy" firmy mil-tech chyba jest to idealne na baze siatki

Link to post
Share on other sites

No ale może on chce zrobic siateczke na hełm albo na coś innego i nie może być ona zalepiona tak jak maskująca!!

Jeśli potrzbujesz sama siatke to babcie czasem mają takie siatki do kartofli(pyrek znaczy) albo możesz zrobić sam:

-bierzesz sznurek

-bierzesz deske takiej wielkości jakiej ma być siatka

-bierzesz gwoździe i młotek

-gwoździe wbijasz młotkiem do okoła deski w takich odstępach jaka chcesz mieć gróbą siatke

-zwijasz sznyrek pomiędzy przeciwnymi gwoździami(tak aby były równoległe pasy)

-a teraz przeplatasz te prostopadłe zakarzdym razem wiążąc supeł

-jeśli nie rozumiesz to napisz postaram sie jaśniej

jeśli oczka maja być na 2cm to odległości pomiędzy gwożdzmi zrób ze 2,5cm bo jak zdejmiesz z gwoździ to sie troszke ściągnie. Ja taka małą siatke zrobiłem na biurku przyklejając taśmą zamiast gwoździ

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem o wiele lepszym sposobem na zamaskowanie giwery to duże skrawki materiału w różnych ziemisto-szarych kolorach (świetnie to widać w filmie "Snajper" z Berengerem). Trzeba tylko uważać, żeby nie zasłonić przyrządów celowniczych. No i w zależności od repliki zamaskować magazynki.

Malowanie broni jest trochę drastycznym rozwiązaniem, jeśli by na przykład chciało się ją później sprzedać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...