Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dzikki

Zasłużony
 • Content Count

  1,285
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

15,369 profile views
 1. Dawno tutaj nic nie pisałem, ale oglądając ten film poczułem się jak uczestnik w spotkaniach małej przedsiębiorczości bazarowej. Współczuje uczestnikom. Tłumaczenie jest żadne i bez konsekwencji wobec organizatora sprawy bym nie pozostawił.
 2. A mnie to ryba. I na konsoli i na PC mi się przyjemnie gra. W CoD'y czy GRAW na XBox'ie czy na PC nie odczuwam żadnego dyskomfortu czy rażących różnic w jakości kontroli.
 3. Wydzieliłem wam temat, bo już mam chyba dość odnawialnej jak tematy w TVN sprawy co lepsze "konsole czy PC". Macie - bawcie się.
 4. Nie, nie ma gier typowo II-wojennych. Jak dla mnie to dobrze, że zrobiono oddech od kolejnej odsłony drugowojennej. Z przyjemnoscią zobaczę Afganistan, tak jak nie obraziłbym się za Wietnam.
 5. Lvl 64. Latam z długą M-ką, termo i FMJ oraz EBR-ka z termo i tłumikiem (a do niej perki Ninja i Cold Blooded).
 6. Zaczynają się cheaterzy. Goście zrzucający nuke'a tuż po rozpoczęciu nrozgrywki, albo ściągający snajperką jednego za drugim przeciwnika...czasami w ruchu... po kilkunastu.
 7. Heh już 54 poziom. Próbowałem snajperki, pistoletów maszynowych, ale jednak SCAR-H to jest to.
 8. U mnie też śmiga, ale niestety niesmak wywołują cora większy nożowi ninja i goście z akimbo-strzelbami. Użyłbym słowa, ale tak to powiem, że jest to psujące klimat.
 9. Ja bym jeszcze dodał wnerwiających gości z nożem. Nabiorą sobie perków a potem latają tacy cisi-szybcy ninja po planszy.
 10. Lvl 49, bo niestety gram do skoku do skoku. L86 (ACOG,FMJ) i SCAR-H(Holo,FMJ) w użyciu. Przemiennie używam.
 11. Bo u nas łatwiej zakazać, niż edukować.
 12. Cóż po przegraniu kilkunastu godzin w MP (sukces jak na mnie w grach sieciowych) jestem zadowolony z trybu i gry. Widać, że jest nastawiony na czystą zabawę (to, że ilość strzałów w głowę z LKM'u jest duża to pewnie tak ma być hehehe). Jedyną czasami, i to w sumie naprawde rzadko, jest migracja host'a. Na całe szczęście nie ma tak, że po ponownym uruchomieniu nie dostaje się postrzału z miejsca. Pojawiają się lagi, również w sumie rzadko. Niektóre plansze to prawdziwa jatka np Scrapyard, gdzie przy pełnym komplecie graczy trudno dobić do więcej niż 5 zabitych z rzędu (przynajmniej ja nie daję
 13. Ja przeciwnie singla nie skończyłem, ale w multi pograłem (już nawet nie pamiętam kiedy grałem ostatni raz po sieci). Problemy z łączeniem to kwestia chyba indywidualna - grałem rano i wieczorem, i poza dwoma razami gdzie szukał graczy i szukał to nie było problemów. Ogólnie multi jest zrobiony dla tych, co nie grają na "klany" i inne tego typu wynalazki, ale dla zabawy. Ja się bawię. Można postrącać sobie Harriery, odstrzelić kogoś pociskiem z Predatora, pozbierać różne udoskonalenia broni (sam zasuwam z Elką LKM-em), porozwijać różne umiejętności itp, ale ogólnie liczy się odprężająca zab
 14. To nie bardzo rozumiem problemy. Gra przyniesiona do domu po 23 po raz pierwszy uruchomiona pare minut po 24 po instalacji. Multi i single bez zarzutu.
 15. Nie każdy ma tak ze ściąganiem. Ja wczoraj kupiłem, wczoraj zainstalowałem i już drugi dzień gram (poza dzisiejszą przerwą na pracę i rodzinę). Kwestia pewnie jak często ktoś aktualizuje Steam'a. Ogólnie gra się szybko, zróżnicowane tereny, były już lodowe pustkowia, Gułag tyż w śniegu, Brazylia, plaforma wiertnicza, tereny USA i wiele innych. Rządzi oczywiście generał Chaos. Dużo eksplozji fajerwerków itp. Jak już wcześniej pisałem ciekawy jest Black Ops, w którym można poskradać się, pościgać na skuterach, pobiegać po moście, strzelać na czas itp.
×
×
 • Create New...