Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gogle Wiley X Spear vs ESS Profile NVG


Recommended Posts

Dopiero zaczynam z Airsoftem, cały sprzęt mam i muszę kupić ochronę oczu.

Na bezpieczeństwie nie chcę oszczędzać więc mam fundusze tak do 300zł.

Znalazłem 2 interesujące mnie google i tu pojawia się pytanie - które lepsze? Jakie są ich wady i jakie zalety?

 

(Okularów póki co nie noszę, jedynym "problemem" jest to że mój nos jest większy(wyższy) niż przeciętny a operacje będę miał dopiero za rok -2 wiec chciałbym aby były też wygodne)

Edited by Czterech
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest Mati13k

Ktoś ma 300 zł na GOGLE, a Ty polecasz OKULARY za 30 zł. Zlituj się i wyjdź.

 

 

Wileyów nie używałem, za to używałem Revisionów Desert Locust, Bolli X800, zdarzyło się NVG no i mogę wystawić jako taką opinię.

 

Gogle pokroju ESS NVG czy Pustynnej Szarańczy to swego rodzaju kondomy na twarz. Dopóki nie wyrwiemy gąbek będą parować, po wyrwaniu pewnie też (osobiście nieźle się pocę i gogle tego typu niewiele dają).

 

Gogle pokroju X800 mają świetną wentylację, ale przed burzą piaskową nie ochronią (pytanie tylko czy tego potrzebujesz). To jedne z niewielu gogli, które parują w naprawdę niewielkim stopniu po 2 latach użytkowania i całkowitym zdarciu firmowego antifoga.

 

 

Wyboru dokonaj sam.

Link to post
Share on other sites

Miałem Bolle X800, parowały. Mam NVG TurboFan - parują przy większym wysiłku szczególnie jak biegam w hełmie- i drugi bieg wiatraka nie pomaga,po wyrwaniu gąbek może jest trochę lepiej. W chwili obecnej praktycznie gogli nie używam. Przerzuciłem się na okulary ESS Ice, do tego maska stalker,a nie żadne neopreny i arafatki i jak na razie ten zestaw w miarę się sprawdza. Dodam, że przy wysiłku dość obficie się pocę.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...