Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HFC Beretta M190 Special Force - problem ze złożeniem


Recommended Posts

Witam.

 

Jakiś czas temu postanowiłem wymienić sprężynkę od spustu w mojej Berettcie, lecz przy rozkładaniu wszystko mi się rozleciało i teraz nie wiem jak założyć jeden element, przez co przy jedynym możliwym sposobie złożenia jaki przychodzi mi do głowy zaworek gazu w magazynku nie zostaje wciśnięty, tylko ten "młoteczek" zsuwa się z niego w górę oraz nie cofa się przy napinaniu cyngla. Jest to chyba element 69 z instrukcji. Zdjęcia poniżej.

 

JPG1

JPG2

JPG3

 

Bardzo proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

 

Ja mam dużo czasu.

0:16 element 31, 0:27 sprężynka 65, 0:40 element 32, i dalej kombinacje z 69 (:icon_razz2:) i cynglem. Na podstawie tego "explosion" trochę logiki złożyłem wszystko inne, ale nie mogę za nic dojść gdzie i jak wchodzi ta sprężynka.

Edited by mati229
Link to post
Share on other sites

To ramie z zagiętą końcówką tak? To je właśnie wsadzałem w tą dziurkę na środku zbijaka (jeśli dobrze myślę że o to chodzi) a drugie opierało się o środek cyngla tak że przy nie napiętym cynglu stykało się z tylną częścią tego zbijaka. Tylko że jak tak zrobiłem to ten zbijak latał w górę i w dół, a przed tym jak go rozebrałem żeby wymienić tą sprężynkę to siedział sztywno jednym miejscu tak że naciskał na zawór. Może ta sprężynka nie jest kompletna?

 

EDIT:

 

Dobra przyznam się do błędu... Mianowicie sprężynkę wkładałem dobrze, a mój problem był spowodowany zużyciem elementu 31 który blokuje dobijak, po prostu jest przetarty i dobijak się po nim ślizga. Dopiero teraz zorientowałem się do czego to służy, ale moje pytanie brzmi:

 

Gdzie mogę to kupić? Na stronie Tokyo Marui znalazłem tylko dobijak

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...