Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Na pewno:

Lufę precyzyjną: Guarder albo lepsze promyk/ km-head

Gumka Hop-up: Systema Energy/ Zielona G&G

Kable niskoporowe

Mofset GATE albo coś innego

Bateria Li-po 11,1V albo 7,4V polecam GE POWER

To powinno Ci na razie wystarczyć.

Link to post
Share on other sites

Przeczytałem poradnik Logana odnośnie tuningu. Narazie w gietce mam gumkę Guardera przezroczystą. Lufę mam zamiar kupić SYSTEMY http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_129_371&products_id=4133&name=Systema_-_Lufa_Precyzyjna_-_6.04_-_283mm_-_MC51 albo GUARDERAhttp://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_129_371&products_id=6453&name=Guarder_-_Lufa_Precyzyjna_-_6.02_-_300mm_-_Thompson,_M733 i do tego jakiś tłumik.

Link to post
Share on other sites

Takie coś powinno dać Ci około 430fps oraz dość przyzwoity rof.

+Sp120

+tłok z 14 ząbkami

+dobrą bateryjkę tutaj polecam Lipo 11.1 lub jakieś dobre 7.4 powyżej 20C ale tylko modelarskie

+mosfet

+kable nisko oporowe

+Dobra gumka, zielona G&G, biały Guarder albo systemka.

+precka systemy albo już lufy wyższej klasy promyk, km head

+Dobre firmowe kulki

Link to post
Share on other sites

Takie coś powinno dać Ci około 430fps oraz dość przyzwoity rof.

+Sp120

+tłok z 14 ząbkami

+dobrą bateryjkę tutaj polecam Lipo 11.1 lub jakieś dobre 7.4 powyżej 20C ale tylko modelarskie

+mosfet

+kable nisko oporowe

+Dobra gumka, zielona G&G, biały Guarder albo systemka.

+precka systemy albo już lufy wyższej klasy promyk, km head

+Dobre firmowe kulki

Aby było 460fps wystarczy wymiana sprężyny na M120, przezroczysta gumka oraz precka wszystko Guardera.

reszta też dobra ale na wyrost

Link to post
Share on other sites

Nie bój żaby ... wytrzyma spokojnie .

 

A preckę weź guardera - jest lepsza od systemy .

Dzięki wielkie za tak szybką odpowiedż. Najwyżej jescze w późniejszym czasie będę prosił o radę w wymianie innych części.A lufa lepsza dłuższa + tłumik , czy krótsza?

Edited by maciello1992
Link to post
Share on other sites

Chce wymienić w swojej giecie cymy dyszę, po rozebraniu okazało się że stokowa ma przy krawędzi (od strony głowicy cylindra poprzeczkę wypustki nie wiem jak to nazwać) większość doszczelnionych dedykowanych do g36 nie ma tego elementu są okrągłe, podobnie wygląda tylko dedykowana do g36JG. Moje pytanie czy taka bez poprzeczki będzie pasowała czy też musi być o takim kształcie jak stokowa. Jeżeli ktoś już wymieniał to proszę o podpowiedź jaką wybrać.

Link to post
Share on other sites

Ok, przejrzałem tematy tuningowe cm.003 i w sumie nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi. Lepiej ładować preclufę guardera 363 z tłumikiem, czy KM head 247 ? Pomijam kwestie mobilności, chodzi czysto o zasięg i precyzję strzału. Cena byłaby zbliżona.

Edited by amugaba
Link to post
Share on other sites

Bierz km heada 247.Jak byś chciał dać dłuższą lufę to musisz się liczyć ze zmianą cylindra.Poczytaj mit o długich lufach.Osobiście mam w p90 lufę 247 promyka,i pruje tak samo,jak g3 z lufą 509(ultimate :))

 

Widzę tylko, że aktualnie w sklepach brak km head`ów i promyków tej długości :( Ktoś wie może gdzie można je dostać, albo może jakaś używana?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...