Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zaczep do pasa nośnego AK


Recommended Posts

A nie możesz zastosować taśmy która będzie szła naokoło podstawy kolby? W miejscu gdzie kolba łączy się z body, wystarczy przeciągnąc kawałek taśmy, spąć prostą przelotką i do niego przypiąć karabińczyk/taśmę/metalowy zatrzask czy jakieś kółko

 

Edit: ew. coś takiego: Zawieszenie

Edited by TheHarpun703
Link to post
Share on other sites

Dzięki za radę :icon_biggrin: narazie sobie poradziłem przypinając kółko do kluczy w miejscu gdzie powinien być ten czarny zaczep. Narazie się trzyma. Później pojadę do jakiegoś sobieradka i kupie coś trwalszego- a przy okazji zmienie te "chwytaki" od pasa nośnego. Bo ten pas od AK, który mam ma jakieś strasznie sztywne te końcówki i się nie domykają-wyginają. Jakiś dziwny metal.

 

A macie może jakieś pomysły jak zlikwidować luzy na muszce "chodzi o cały moduł na końcu lufy" ? :zastanawia:

Edited by Kowal9
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak to tam jest zamocowane w twoim akaczu - jesli problem tkwi w luzującej się śrubie to proponuje pomalować śrubę farbą i wkręcić zanim farba wyschnie - jak wyschnie przykrecona to nie będzie się odkręcać. Wiem też, że znajomy na strzelance użył w takim celu wykałaczki / zastruganej zapałki wbił ją w powstająca przestrzeń i złamał - ale to raczej rozwiązanie na krótszą mete...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...