Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 ASG/KWA - przestał działać


Recommended Posts

Witam po dłuższej przerwie,

Chciałem dzisiaj sobie postrzelać niedawno zakupioną repliką i mocno się zdziwiłem, kiedy po podłączeniu naładowanej baterii ( na której wcześniej wszystko działało bez zarzutu) replika w ogóle nie działa. Kompletnie nie reaguje na wciskanie spustu zarówno w pozycji SEMI jak i AUTO. Bezpiecznik sprawdziłem, kable w kolbie wydają się być ok. Bateria sprawdzona i naładowana na full.

Replika ma niespełna miesiąc czasu więc jest na gwarancji. Chciałbym się dowiedzieć, czy mogę próbować coś sam majstrować nie tracąc przy tym gwarancji? Co mogę sprawdzić nie naruszając plomby gwarancyjnej na gearboxie, bo takową widać jak się wyjmie magazynek. Czy odkręcenie śrub (2x krzyżak i raz płaski śrubokręt) w rękojeści da mi dostęp do okablowania gearboxa? Czy może lepiej nie kombinować i oddać na gwarancję ?

Link to post
Share on other sites

Dzięki za szybką odpowiedź.

Niestety nic to nie dało, kable wydają się być na swoim miejscu.

Zastanawiam się czy by kolby (tej rozsuwanej) nie rozkręcić - w środku widzę wkręt na śrubokręt krzyżakowy - tylko nie wiem czy przejdzie kabel przez ten mały otwór przy tej śrubie podczas ściągania kolby, czy może kolbę odkręca się na tym gwincie przy replice, zabezpieczonym nakrętką kontrującą ?

Link to post
Share on other sites

Ok kolbę rozkręciłem, ale nie wygląda na to, żeby gdzieś na tym odcinku były kable kopnięte.

Zastanawiam się, czy by się bezpośrednio z baterii nie włączyć na sekundę w silnik - oczywiście podłączając odpowiednio bieguny i sprawdzić w ten sposób czy to wina kabli.

Nie uszkodzę tym mechanizmu gerabox'a?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...