Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KicpA

Użytkownik
 • Content Count

  2,370
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

4,815 profile views
 1. Drugi to też kontrakt z moich informacji, pierwsza seria miała dopisek PCS a późniejsze już nie. Koszula obawiam się że może być podróbką.
 2. Trzecie to kontrakt, drugie sprawdzę.
 3. 0,8mm^2 to trochę mało jak na takie prądy.
 4. Fakt ;) skrót myślowy ;P
 5. Magiczne hasło którego poznanie wymaga podpisania cyrografu z samym szatanem po ukończeniu technikum! Zdradzę je ale nie mów nikomu "oznaczenia rezystorów". A tak wracając do tematu to czy dasz 33k czy 29k nie będzie miało aż tak wielkiego znaczenia.
 6. Z molibdenem to do zębatek dobry chyba tylko.
 7. Masakra... Sprawdziłem ile czasu zajmnie odszukanie informacji w googlu, niecała minuta. A tu jeszcze technikum elektroniczne.
 8. E nie, przy 900fps jeszcze nie.
 9. Na takim chrono miałem nawet wyniki miałem nawet przekraczające 5tyś fps... Na stockowym FAMASie od TMa... W sumie jak by dorwać pewną V2 ze stali z drugiej ręki, zębatki od Riota i najsłabszym elementem pozostaje tłok. Nowy silnik Systemy powinien sobie poradzić. Zasilania nie trzeba jakiegoś ogromnego w dobie LiFe i LiPo które są w stanie odpalić samochód.
 10. KicpA

  imax b6 problem

  Zależy jaki tam uC siedzi. Ale posiadając odpowiedni programator i sprawną wersję ładowarki bez problemu zgrasz z niej soft i wgrasz do swojej.
 11. Wegorz, jaka magisterka, takie zaawansowane układy to dopiero po habilitacji. Wersję z AB to jak otrzymasz tytuł profesora.
×
×
 • Create New...