Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning M4A1 G&G (GR16 Eco.)


Recommended Posts

Witam!

Otóż, chciałbym zasięgnąć od Was rady w sprawie tuningu mojej repliki M4A1 G&G Eco. version, tj. w temacie. Replika kupiona niecały rok temu. W 100% stock (no może nie licząc zmiany gumki H-U). Generalnie jestem zadowolony z jej osiągów (zarówno z zasięgu, jak i prędkości), ale zawsze pozostają pewne życzenia. Najbardziej zależy mi nie tyle na fps'ach, co na zasięgu repliki. Po przeczytaniu tematów na forum stworzyłem sobie pewną koncepcję. Mianowicie:

- zmiana sprężyny na Guardera (110 albo 120)

- wymiana lufy na jakąś lepszej jakości (może Madbull 6.04?)

- komora KA

- no i ewentualnie jakiś bore up (i tu pytanie jaki zestaw, bo niestety jak na razie i Systema, i Guarder są niedostępne).

Czy to wystarczy? Czy przydałoby się coś do tego dorzucić? Czekam na wszelkie rady, gdyż na temat tuningu nie mam raczej obszernej wiedzy.

Link to post
Share on other sites

Batkę 9,6 mam od początku. Czyli do wymiany:

-precka

-sprężyna na Guardera m110

- komora HU (może KA wreszcie się pojawią)

Może jeszcze coś do tego dorzucić? Skoro już się biorę za tuning to warto by było coś tam dorzucić. Tylko co? Na razie koszt to tak mniej więcej 250 zł. Jestem skłonny włożyć w tą emkę jeszcze ze 2 stówki (na chwilę obecną). Co poradzicie?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...