Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pytanko od laika na temat kamizelki


Recommended Posts

Kamizelka jak za taką cenę nie jest zła. Miałem możliwość noszenia jej na sobie podczas strzelanki. Sam obecnie rozpatruje jej kupno.

 

Wielkim jej minusem jest brak regulacji na wysokość. Tudzież osoby powyżej 185 cm wzrostu moga poprostu wyglądać dość zabawnie w niej :D

 

PS. Na www.specshop.pl w/w kamizelka jest o wiele tańsza. Na wrocławskiej giełdzie możesz kupić ją nawet za 130 zł.

 

Pozdrawiam Buli'

Link to post
Share on other sites

Ogolnie sprawia dobre wrazenie. Trzy ladownice, w ktore mieszcza sie magazynki do G3, G36, M16 oraz dwa od MP5 z przodu na piersi. AK nie sprawdzałem.

Dwie ladownice poprzeczne na magazynki do pistoletu. Duza kieszen z przodu, duza kieszen nad ladownica z tylu oraz duza kieszen na plecach na radio. Umieszczony na ramieniu nobuk pomaga w utrzymywaniu pasa od broni w miejscu ( nie slizga sie). Uchwyt ratunkowy na plecach wyglada na wszyty solidnie. Pasy do mocowania na plecach granatnika albo strzelby nadaja sie tez do montowania innych broni bo sprawdzilem (wsadzilem SAS'a z kolba i troche polatalem). Wszystko sie dobrze trzyma i nie lata. Usztywniany kolnierz moglby byc troche wyzej ale i tak spelnia swoje zadanie.

Takze ciekawa kamizelka. Najlepsze z tego sa pasy do trzymania kamizelki w kroku, ktore dzialaja jak stringi i uwypuklaja jajka. Cos dla bojowych perwersow frontowych. Ja osobiscie czasami strzelam sobie gumka by poczuc sie jak maczo.

 

Skopiowałem ci mój opis tej kamizelki z innego tematu.

Tutaj masz link do dyskusji na ten temat jeszcze : http://forum.wmasg.pl/viewtopic.php?t=1019...der=asc&start=0

Link to post
Share on other sites

Dzięki wam wielkie bo bym sobie w brodę pluł, że przepłaciłem.

Jeszcze bym tylko chciał jakies informację na temat wytrzymałesci (spotkania z nieprzyjemnymi i ostrymi przedmitami, naprawdę wysokie temperatury, i inne czynniki szkodliwe dla człowieka ).

Link to post
Share on other sites
Dzięki wam wielkie bo bym sobie w brodę pluł, że przepłaciłem.

Jeszcze bym tylko chciał jakies informację na temat wytrzymałesci (spotkania z nieprzyjemnymi i ostrymi przedmitami, naprawdę wysokie temperatury, i inne czynniki szkodliwe dla człowieka ).

Jak wszystko tak i tę kamizelkę możesz przeciąć a także spalić. Oczywiście nie rozerwiesz jej na gałęziach ani na pierwszym lepszym kamieniu ale jeśli zamierzasz się turlać po drucie kolczastym a potem przypalać ją zapalniczką to możesz liczyć, że ją zniszczysz.

Link to post
Share on other sites

Ode mnie to tyle, co widziałem na kumplu. Jak to jeden powiedział "chyba ją robili te małe, żołte, skośnookie na siebie" bo kamizela jest tak krótka że aż strach. Po podczepieniu pasa niby to lepiej ma wyglądać, ale i tak wygląda nieco dziecinnie.

Link to post
Share on other sites
Ode mnie to tyle, co widziałem na kumplu. Jak to jeden powiedział "chyba ją robili te małe, żołte, skośnookie na siebie" bo kamizela jest tak krótka że aż strach. Po podczepieniu pasa niby to lepiej ma wyglądać, ale i tak wygląda nieco dziecinnie.

Fakt, masz racje. Sam tego nie widziałem ale na zdjęciach zauważyłem, że wyglądy jakby nieco jej brakowało. Wygląd ten tuszuje oczywiście założenie pasa i zaczepienie kilku rzeczy na nim.

Link to post
Share on other sites

slyszalem, ze ten model kamizelki nosila policja HK.

Mialem taka, i nie narzekalem, jedyny mankament, to sztuczna tkanina bez siatki, w ktorej strasznie czlowiek sie poci. No i przy hardkorowym uzywaniu potrafi sie pruc.

A tak pozatym,przyzwoita zrecz

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...