Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór repliki


Recommended Posts

Witam. Mam zamiar zacząć z ASG więc szukam rady na temat wyboru repliki. Jedna z nich to M4 od BOYI http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/bi-5181-full-metal-boyi.html a druga to kałach od cymy http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/cm-048m-cm.html

Która polecacie? Mam zamiar tuningować replikę a w AKM są bebechy bardziej wytrzymałe lecz zawsze mnie ciągnęło do replik M4. Z góry dzieki.

Link to post
Share on other sites

A jaki jest twój budżet na replikę? I co chcesz zmieniać w niej?

Cm.048 używałem raz na strzelance i według mnie całkiem niezły (wtedy jeszcze miałem cm.028 więc miło było trzymać w ręce drewno:))

 

Mój budżet to do 800 zł na replikę a chciałbym zmienić na pewno lufĘ na preckĘ i cały zestaw cylindra .

 

A ja po upojnym dniu w pracy mam zerową tolerancję.

Proszę o pisanie zgodne z zasadami pisowni.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Hmm a jak bym w tej emce na początek wymienił preckĘ i gumkĘ hop-up samą to jakbym chcial później wymienić zestaw cylindra to musiałbym wymieniać coś żeby nie pękło??

 

 

Tak, replikę.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

A zastanawiałeś się może nad cm.003?

 

Nie podobają mi się tego typu karabiny ja tam albo colt albo kałasznikow, ale nie wiem co wybrać :( czy M4 którego nikt nie poleca (mimo to dalej mi sie podoba) :D czy pancernego AKM

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...