Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Attero

Użytkownik
 • Content Count

  265
 • Joined

 • Last visited

 1. Attero

  F2000 [G&G]

  Ktoś może wkładał do tej repliki preckę o innej długości niż stockowo (429 mm), jakie były tego efekty?
 2. Attero

  FC-SMG

  I jak, ktoś ma tego pizdryka? Jak wrażenia? Nie ukrywam, nabyłbym dla kompaktowych wymiarów i v.3, coby zrobić z niego pełnoprawną replikę ~400 fps.
 3. Czy ktoś wie, gdzie mogę dostać część zaznaczoną kółkiem? Bez niej Elżbieta nie chce strzelać na auto. I z ciekawości, 470 fps na M150 Guardera - nieszczelność czy mniejsze FPSy wywołane konstrukcją gearboxa?
 4. AKS-74N LCT w wersji z plastikowymi okładzinami widziałem na blackswordzie z moją zniżką (5%) za 950 zł bodajże :teethh:
 5. Zamiast brać cymę, to dozbieraj trochę do LCT.
 6. Jak to ogłoszenie się pojawiło, to było tak zredagowane, że sądziłem iż to MP9 będzie kosztować 200 zł, więc się odezwałem, a tu zonk. Doładuję konto na dniach to przedzwonię, zobaczymy.
 7. Pewnie mnie zbiją za to zdanie, ale nie dawajmy się omamić Gunfire'owi... i przepłacać za chińczyki.
 8. http://olx.pl/oferta/replika-asg-mp9-bruger-thomet-na-gren-gas-CID767-ID7VkUN.html#6c0045168e Wałek na 100%, na początku jak ta replika wisiała, była uszkodzona z walniętym również magazynkiem, teraz jest niestrzelaną repliką kolekcjonerską.
 9. CM.003 w sprzedaży na gunfuhrerze, ale za złodziejską cenę. Moim zdaniem już lepiej dołożyć tę stówkę do Aresa... hahaha
 10. Trochę samodzielności. Modele jednego producenta z reguły mają te same bebechy, różnią się tylko opakowaniem.
 11. Attero

  G36 [BOYI]

  Dostępność części Boyi jest zerowa... Podejdzie selektor JG?
 12. Attero

  G36 [BOYI]

  Masz na mysli lewy selektor, czy lewą zębatkę z tej pseudoprzekładni?
 13. Attero

  G36 [BOYI]

  Mam jeszcze jeden problem. Wyjąłem gearbox z chwytu i po ponownym zmontowaniu po maksymalnie kilku strzałach auto przeskakuje samoczynnie na semi. Objawem zewnętrznym jest to, że przy zmianie trybu na auto z prawej strony podnosi się zębatka, którą łączy selektory po obu stronach (w mojej replice selektor jest tylko po prawej) Gdy paluchem nie trzymam na automacie to samo przeskakuje na ogień pojedynczy. Tak wygląda ta zębatka przy ustawieniu selektora na semi A tak się unosi przy zmianie na auto Wybaczcie jakość, ale nic lepszego pod ręką nie mam.
 14. Odgrzewam może kotleta, ale co należy w stocku wymienić, żeby osiągnąć, powiedzmy, te 400 fps? Dotyczy wersji ze szkieletem z tworzywa.
 15. Attero

  G36 [BOYI]

  Masz piwo, jeśli się spotkamy na jakimś zlocie... Remont rzekomego truchła wyjdzie mnie 30 zł...
×
×
 • Create New...