Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Którą replike wybrać? 031b czy AUG A2 z jg


Recommended Posts

Szukam używanej. Maksymalnie będzie ze mną rok, później kupię coś nowego. Gra w terenie zielonym.Bardzo liczę na waszą pomoc, dzięki

 

 

1)

Hej, za 300 zł mogę Ci sprzedać AUG A2 z JG. Replika sprawna po lekkim tuningu : Nowa sprężyna Guarder SP110, wzmocniona metalowa komora HU G&P, okablowanie niskooporowe. W zestawie z 2 Hi Capami, 2 stockowymi akumulatorkami 8.4 1100 oraz ładowarka, GB wyczyszczony, wysmarowany na nowo i wypodkładkowany, wynik na Chrono to 372 FPS

 

 

czy:

 

2)

cm.031B (AK-105 firmy Cyma)

Replika jest w super stanie. Nic nie trzeszczy, nie chwieje się, nie łamie. Replika nigdy nie otwierana. Gearbox ma plomby gwarancyjne (lecz gwarancji juz brak), guma dobrze podkręca. Gratis dorzucam gume ICS. Wszystko w idealnym stanie technicznym i wyzualnym. Jedynym mankamentem jest lekko oberwany kant stopki kolby. Nowa to koszt 17zł na taiwangunie. Mnie jakoś nigdy to nie przeszkadzało. Magazynek podaje, bata wytrzymuje dość sporo i jest w dobrym stanie

 

Reasumując, kupujesz

- replike w bdb stanie technicznym

- magazynek- cały, podający

- batke

- ładowarkę

- jakiś pasek z zestawu

 

Wszystko to jest zapakowane w oryginalne pudełko

 

Cena to 270zł do negocjacji.

 

 

 

fotki

 

https://picasaweb.go...63218485/Cm031b

Link to post
Share on other sites

Mojemu AUG'owi we wrześni pyknie 3 rok. Puki co nic się z nim nie działo. Swoją drogą że całe bebechy zostały w nim wymienione. Ale nic nie odpadło i się nie odłamało. Jeżeli będziesz dbał o replikę to posłuży ci długie lata. Nie zamierzam go zmieniać bo jest mi poprostu wygodny. AUG'a JG mogę polecić z czystym sercem i sumieniem.

Edited by Jankus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...