Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jankus

Użytkownik
 • Content Count

  239
 • Joined

 • Last visited

 1. Nie kable zmieniałem na cieńsze, to na pewno nie jest powód. Problem w tym że nadal nie mogę otrzymać strzykawki w całym układzie, jakieś nieszczelności między gumką a dyszą. Piłowanie, przechylanie komory czy poprawianie gumki nic nie daje.
 2. Nie wiem co mają do tego kable ale na pewno wystarczające. Na rofa również nie narzekam, około 20 bb/sek.
 3. O 21.00 straciłem cierpliwość. Postrzelałem najpierw coś koło 400, potem kilka było na 421 fps, a potem 407 fps.
 4. Świeżo po testach zauważyłem, że pojawia się nieszczelność jak GB i komora są złożone w jednej linii. Jak pociągnąłem lufę lekko w dół odrazu poprawiła się szczelność. Widać komora w świeżo złożonym karabinku jest komora musi się jakoś śmiesznie ustawiać i pojawia się nieszczelność. Teraz nie mogę znaleźć tego położenia w którym był szczelny.
 5. Dzięki za rady. Nad zmianą gumki jeszcze się zastanowię. Naprawdę ładnie kręci ten madbulek. Zaraz napisze czy jest coś lepiej.
 6. Drugi raz zamontowałem czerwonego Madbulla ( w zeszłym sezonie też był madbul czerwony), dystanser typ H, głowica tłoka ultimate wyciszony, głowica cylindra promyk dedykowany do AUGa, dysza pro arms. P.S właśnie otwieram GB
 7. Lufa czysta. Hopek na zero. Nie mam borka a z 450fps byłem zadowolony i w zupełności mi to wystarczało. Najbardziej nie rozumiem faktu że zaczął sam z siebie strzelać coraz bliżej. Chyba że znajdzie się ktoś kto będzie w stanie to ogarnąć. Nie wiem czy to w czymś pomorze ale mam swojego Auga już prawie 4 lata.
 8. Lufa 509 systema, cylinder typ 0 oczywiście. Przecież pisze że w zeszłym sezonie było dobrze.
 9. Komora cała, szczelność mam w całym układzie aż do końca lufy. Gumka profilaktycznie zmieniona 2 tygodnie temu.
 10. W tym problem że aktualnie mam nowego guardera 130 i mam 400 fps. SHS ma malutki przebieg (max 2000 bb) i daje jakieś 410 fps. W zeszłym sezonie na 130 guardera miałem stabilne 450 fps, a pod koniec wzeszłego sezonu AUG zaczął słabnąć.
 11. Ludzie, możecie mi pomóc. Nie wiem jaki foch dopadł mojego auga. Ale mimo szczelności na poziomie strzykawki od samej głowicy tłoka aż po lufę. I sprężyny SHS 140. Mam piękne 415fps?! Nie żebym dopiero co co zamontował te części. W zeszłym sezonie miałem miałem stabilne 450 fps na 130 guardera bez borka. Jak by co mam kawał 3 mm kątownika trzymającego tylną ściankę więc GB mi nie ucieka. Podkładałem też 2 warstwy dętki między GB a tylną ścianką i dalej nic.
 12. Dalej nic. Jeszcze bardziej docisnąłem tylną ściankę do Gb i dalej marna FPSy. Ma ktoś jakieś pomysły? P.S Nie wiem po co chcesz zmieniać popychacz dyszy przecież twój jest cały.
 13. Rozumiem robiłem kiedyś coś podobnego, ale izolką. Na upartego mogę dać jeszcze kilka warstw izolki. Najdziwniejsze jest to że mój AUG trzymał swoje FPSy przez prawie cały wzeszły sezon. Dopiero tak około października zaczął słabnąć.
 14. Możesz mi to jakoś wyjaśnić o co chodzi z tą pianką? Bo jakoś pierwsze słyszę.
 15. Ludzie, możecie mi pomóc. Nie wiem jaki foch dopadł mojego auga. Ale mimo szczelności na poziomie strzykawka od samej głowicy tłoka aż po lufę. I sprężyny SHS 140. Mam piękne 415fps?! Nie żebym dopiero co co zamontował te cześci. W zeszłym sezonie miałem miałem stabilne 450 fps na 130 guardera bez borka. Jak by co mam kawał 3 mm kątownika trzymającego tylną ściankę więc GB mi nie ucieka.
×
×
 • Create New...