Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vsr 10 g-spec i spust - no to pieknie, leze


Recommended Posts

Bandziorno mam vsr od 1.05.2005, miesiac temu wsadzilem springola 130 i ostatnio jak gralem chcialem ja naciagnac, a tu nagle zonk 8O cylinder od razu wraca i wogole sie sprezyna nie blokuje. :x W zwiazku z tym faktem mam pytanie coz to moze byc, bo rozebralem go na czesci pierwsze i nic nie jest ulamane ani skrzywione. Wymienilem tlok na prawie nowka stock, bo myslalem ze to przez niego, stary byl juz troche uszczerbiony ale to nie to. On poprostu nie blokuje tloka

 

 

Jak ktos majakies pomysl to prosilbym o porade bo ja wysiadam

Link to post
Share on other sites

nie, wszystko jest na swoim miejscu. Nic sie nie zgubilo a nie dziala i to mnie dziwi. Wolalbym zeby sie cos ulamalo przynajmniej bym wiedzial co to jest i by moze szlo to dorobic a tak tylko mnie to denerwuje. Postaram sie jutro zrobic zdjecia i umiecic linka moze cos pomoze

Link to post
Share on other sites

hmmm...mercedesu jak do p99 wlozyl lepsza sprezyne to raz naladowal strzelił ze hohoho ale juz 2 raz sie nie dało :? moze u Ciebie jest podobnie tylko ze długo sie dało a potem zonk...Moze włóż stock spring i sprawdz czy bedzie ok.

Link to post
Share on other sites

Headshot dał mi pomysł...Weź porównaj z innym dzialającym gunem a jak coś to sobie podmień parę części i powinno byc git :!: :wink: :lol:

 

Ale kolega od którego weźmiesz giwere moze sie z lekka poddenerwowac ze jego giwere dezaktywowales

Link to post
Share on other sites

a sprawdzales taki rowek ktory trzma sprezyne czy ci sie nie zeszlifowal mialem kiedys tak w super9 nie dalo sie zachaczyc sprezyny, moze to to.

 

P.S jesli jest cos nie zrozumiale tzn, ze nie wiedzialem jak to napisac :wink:

Link to post
Share on other sites

Tak w VSR wystepuje ten sam problem co w Sigu, poprostu ten zaczep lekko si zciera (tzreba sie dobrze przyjżeć) i jest problem. Prawde mówiąc miałem to samo ale jest to bardzo łatwe do naprawienia domowym sposobem, ja tak zrobiłem i juz z 1000 kulek poszło . Ale w miedzyczasie zamówiłem przez MG ten zaczep Laylaxa (wzmocniony) wiec moze MG zakupi wiecej i bedą w ich ofercie.

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...