Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.040C - Co sądzicie?


  

26 members have voted

  1. 1. Czy jest to dobra replika? (CM.040C)

    • Tak
      20
    • Ujdzie..
      4
    • Za tą cenę można kupić lepszą..
      2


Recommended Posts

Posiadam aktualnie Cm.031 i z tego co czytałem na forum to nie ma sensu w niej niczego wymieniać gdyż jest ona dobra jako broń dla "zielonych" lecz puźniej lepiej kupić coś lepszego niż ładować kasę dalej w nią.

Więc chciałbym zapytać czy dobrym wyborem jest replika CM.040C?

To jest ta replika:

http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/cm-040c-cm.html

Jeśli nie to którą powinienem wybrać wybrać, lecz by była w podobnej cenie.

 

Jeśli mogę prosić to wysyłajcie również linki z replikami (najlepiej z taiwangun.com)

 

Z góry dziękuję.

 

PS. Noo chyba że lepsza CM.040B??

Edited by maczetka
Link to post
Share on other sites

Posiadam aktualnie Cm.031 i z tego co czytałem na forum to nie ma sensu w niej niczego wymieniać gdyż jest ona dobra jako broń dla "zielonych" lecz puźniej lepiej kupić coś lepszego niż ładować kasę dalej w nią.

Więc chciałbym zapytać czy dobrym wyborem jest replika CM.040C?

To jest ta replika:

http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/cm-040c-cm.html

Jeśli nie to którą powinienem wybrać wybrać, lecz by była w podobnej cenie.

 

Jeśli mogę prosić to wysyłajcie również linki z replikami (najlepiej z taiwangun.com)

 

Z góry dziękuję.

 

PS. Noo chyba że lepsza CM.040B??

 

Zanim ten post pójdzie do kosza (bo pewnie pójdzie) to mam parę uwag/wskazówek:

1. Pytanie o to czy 40C,B,D jest lepsza to pytanie czy lepszy jest fiat panda żółty, zielony, czy czarny. To ta sama replika i ..

2. .. odpowiedź na twoje pytanie jest do znalezienia w 5 min. na wmasg-u.

3. W związku z 1. - kupujesz taką jak Ci się podoba.

4. Wskazany byłby słownik i/lub przeglądarka z autokorektą (ja używam google Chrome) a "puźniej" (cyt.) pytanie na forum, gdzie podstawą jest wyrażanie myśli poprawnie po polsku.

5. Twoja ankieta jest do kitu, bo ja na wszystkie pytania odpowiadam "Tak" - w zależności na co zwracasz uwagę (bebechy, wykonanie czy ocena ogólna).

 

pozdrawiam

Edited by GuloGulo
Link to post
Share on other sites

Wybaczcie za moje błędy(całkiem ich sporo..).. Rzeczywiście ankietę nie zrobiłem zbyt inteligentnie..

Szukałem odpowiedzi na moje pytanie na forum lecz najwyraźniej się do tego nie przyłożyłem lecz teraz poszukam bardziej intensywnie..

Co do pytania czy lepsza będzie Cm.040B czy C miałem na myśli bardziej funkcjonalność i materiał (wiem że tego nie napisałem więc można było to odebrać jako błąd).

Lecz chciałbym poprosić by ktoś mi napisał jednak co sądzi o tej broni (głównie o bebechach) , na wszelki wypadek gdybym jednak nie znalazł.

Jeszcze raz przepraszam za moje błędy i dziękuję że mi je wypomniałeś (człowiek uczy się na błędach).

Edited by maczetka
Link to post
Share on other sites

Tylko gumcię wymień.

 

Sugerowałbym jeszcze lufę wymienić i batke inną, a tak to polecam. Później jeśli ci się chce możesz ją stuningować, to nie jest takie trudne wcale ;). Mój kumpel zakupił ją jakieś 2,5 roku temu i mu trzyma wszystko.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...