Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pantac czy Flyye


Recommended Posts

Pantaca nie miałem, ale flyye kolor ma praktycznie ten sam, jak pc od eagle, wykonanie bardzo dobre, nie wiem o czym kolega okarkut pisze, może trafił Ci się trefny egzemplarz ? Obydwie firmy szyją z cordury 1000D

Edited by Bieniekk
Link to post
Share on other sites

Flyee i Pantac są markami szyjącymi bardzo dobre kopiee ,i na pewno różnice między nimi nie są tak zauważalne jak napisał to okarkut z własnych obserwacji zauważyłem, że RG od flyee jest niemalże identyczny jak RG od Eagla , a RG od Pantaca jest dużo za ciemny . Osobiście mam Cirasa w RG od flyee już 2 rok szczerze powiedziawszy po 2 latach jego stan oceniem na 5/6 (6- produkt nowy)

Edited by huxley
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Jak Cordura od DuPont w RG może być gorsza/lepsza od Cordury DuPont w RG? Ludzie... i Flaj i Igl robią z tego samego, bez podniety, że to czy tamto jaśniejsze, ciemniejsze. Zależy od partii, nie od firmy.

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Mam RRV Pantaca z starszych serii i dość nowego Cirasa Flyye. Oba mają taki sam kolor, bardzo podobne szycie, ale mam już nową ładownicę od Pantaca, niby CB, ale jest niesamowicie ciemna i bardziej brązowa, wręcz koloru czekolady.

Link to post
Share on other sites

po pierwsze primo: pantac jest mniej zgodny z oryginałem z racji używanego typu klamer

po drugie primo: cordura jest teraz invista a nie dupont

po trzecie primo: cordury mimo tego ze są na tej samej licencji są lepsze i gorsze, przy tej samej wartosci den roznia sie gęstością splotu, wykończeniem, impregnacją i wytrzymałością, także cordura cordurze nierówna

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Zepsułeś. :icon_biggrin: Normalnie ludzie głowiliby się, a prawda jest taka, że nie ma żadnej różnicy. Gdyby nie cena jaką dałem za tego PC (taniej niż te PC od Flyye), nigdy bym nie polecał Eagle'a. Na warunki airsoftowe jednak Flyye wystarczy. Chyba, że kogoś kręci reko, lub znajdzie okazję jak ja - wtedy cofam moje słowa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...