Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam po przerwie. Kupiłem w Saturnie BF2 z dodatkami - Jednostki specjalne, Europejskie siły zbrojne, Pancerny atak. Zaistalowałem Jednostki specjalne, ale do dwóch pozostałych dodatków konieczne jest połaczenie z internetem, istnieje opcja -" Rejestracja pakietu dodatkowego", ale kiedy klikam to wyrzuca mnie na tą stronę- http://www.battlefield.com/activate?sls=2&site=easo&prodid=BF2CC&skin=bf2cc&locale=pl . Wyczytałem że aby móc grać w dodatki wystarczy ściągnąć patch 1.5, ale wcześniej należy mieć patch 1,41. Mam dwa pytania

-Jak sprawdzić jaki mam path ?

- Czy to normalne że przy prędkości internetu ok. 54mb/s patch ściąga się 4 godziny ?

(jestem kompletnym laikiem) Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Co do przebiegu instalacji to ci nie pomogę, ponieważ robiłem to już jakiś czas temu.Jednak co do instalacji to nie potrzebujesz połączenia z internetem(ja nie potrzebowałem).Edycja z dodatkami ma już 1.41.Sciagnij teraz tylko 1.5 i 1.51 .co do czasu ściągania to tak już jest.Albo serwery są gdzieś daleko,albo mają limity i ograniczenia.Jak już będziesz miał patche to polecam ściągnąć moda airsoftowego.

Link to post
Share on other sites

Dzięki, co ciekawe wyczytałem że 1,5 jest potrzebny do multi, a aby zainstalować EF i Pancerny atak wystarczy wejść w aplikację na płycie i zainstalować obie, tak też zrobiłem, instalacja trwa ~ćwierć sekundy (dosłownie), pojawia się okno "zakończ", wszystko tak jakby jakby instalacja przebiegła pomyślnie, jednak dodatków dalej nigdzie nie ma ? Dlaczego ? Na płycie znalazłem też patch 1.41 i zainstalowałem, nie wiem z jakim skutkiem (może był już wcześniej?)

Na razie ściągam, 1.5, jest już 9% a przede mną - "4 godziny, 2 minuty", coś czuję że skończy się to "errorem", ale cóż spróbować trzeba. Będę relacjonował.

Macie może pomysły, skąd co jest nie tak z tą instalacją dodatków ?

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Sprawdź, czy masz mapy Tarraba Quary (tak to się pisze?) i inne z siłami UE. Jeśli tak to masz zainstalowany dodatek EF. Co się tyczy dodatku "Pancerny atak" to w nim jest zawarta mapa Operation Harvest i Road Rage (nie pamiętam dokładnych nazw, ale to chyba te). Są mapki- dodatek wgrany.

Mam nadzieję, że pomogłem.

 

PS. U mnie dodatki też tak się instalowały.

Link to post
Share on other sites
PS. U mnie dodatki też tak się instalowały.
Tzn. tak się "instalowały" że się nie instalowały ? ;)

 

Te mapki niby są, ale jeśli chcę na jakiejś zagrać, to wyskakuje mi okienko w którym pisze że muszę mieć do tego dodatek EF, oraz propozycja przejścia do strony EA, gdzie mogę ( w właściwie to już nie mogę, bo wszystko jest w patchu) go kupić.

ps. 63% - 33 minuty, net narazie przyśpieszył do ~ 200 kb/s, Ałłach akbar!

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dobra, patch się ściągnął i o dziwo działa. Tylko teraz problem taki- z każdego serweru wyrzuca mnie po po ~20 sekundach, wyskakuje komunikat - "PunkBuster kicked player (mój nick) (for 0 minutes). Restriction: Service Comunication Failure Pnk.BstrA. exe." Cóż począć ?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim. Mam nowe pytanie, otóż pożyczyłem koledze płytkę bez cd-keya, (twierdził że sobie załatwi), ale teraz prosi mnie abym mu podał, on zaloguje się na swoje konto i nie będzie problemów. Co Wy o tym myślicie ? Czy jeśli on użyje mojego cd-keya na multi, nadal będziemy obaj grać ? Dzięki z odp.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...