Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

14100715

Użytkownik
 • Content Count

  415
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by 14100715

 1. Masz jakieś zdjęcia? Zapewne da się to wykonać z sensowniejszego metalu.
 2. Dzięki za odpowiedź, prosto i na temat. Ale jako element postaci na larpach ten mój krzyżyk nie będzie chyba wadzić. Taki element zadań w grze (na przykład wyrok na konkretnego człowieka, znak rozpoznawczy krzyż żelazny). :icon_wink: I tak jest niewygodny, więc gry stricte nastawione na strzelanie nie mają sensu noszenia.
 3. Kolba coś bym na pewno brał, odezwę się jeszcze. Dzięki. Co do transportu: z dworca w Warszawie i z powrotem zostałbyś zawieziony, tylko masz jak dotrzeć do Warszawy z Płocka?
 4. Dobra, po cholerę nam te sygnatury i podpisy na forum? :D
 5. Wybacz Dominiku, ale ja mój lipny krzyż będę zapewne nosić na każdej grze. :D Btw ktoś tam wtedy pojechał do szpitala, rozciął tyłek zjeżdżając z górki.
 6. Jeśli jest niedużo drewna to metalowe wkładki do przenoszenia obciążeń np z blachy być może spełniłyby zadanie.
 7. Ile może kosztować zrobienie takich baretek na wzór? Ten krzyż żelazny to taki przykład tylko, żeby pokazać, że namacalna pamiątka to coś fajnego. I to nie było odznaczenie za odwagę (wiem, wiem o czym piszesz), tylko za całokształt gry. Chociaż... Były takie chwile, że gdy inni się cofali ja szedłem do przodu. :D
 8. To może tak jak ja dostałem swój krzyż żelazny? Dowódcy stron rekomendują do odznaczenia iluś tam najlepszych graczy ( w moim przypadku było to po 3). Przypinam kiedy tylko mam okazję, bo sobie zasłużyłem i i właśnie jak Dominik napisał taka czysto honorowa funkcja tego. No bajer taki mówiąc po ludzku. :icon_biggrin: PS. Taki wewnętrzny system "stażu i zasług" w polskim ASH- każdy organizator sam by dostarczał jakieś repliki odznaczeń- rozkładając na liczbę graczy nie wyjdzie dużo.
 9. Myślę, że nie ma co zawracać sobie głowy, czy szpej jest "koszerny". Chłopaki asg to z teorii tylko znają i szpeju nie mają, więc cokolwiek będzie super :) byleby zmniejszyć koszty, bo nie wiadomo, czy się spodoba. Upodobanie do historii to jedno, ash to drugie.
 10. Ja może z dwoma kolegami wpadnę to rezerwowałbym każdy szpej, chociaż docelowo chciałbym, żeby grali ze mną u Niemców. Ja niestety mam dodatkową tylko jedną panterkę.
 11. Żeby tylko z tym reko nie przesadzić bo i spiny jak na reko się pojawią. ;)
 12. Mówiłem Ci Dominiku, że "żodyn" nie wie, iż Grunwald. Może być Otto, tudzież Grunwald. :icon_biggrin: Miałbym potencjalnych dwóch chętnych, wszyscy z Warszawy, także blisko i fajnie w Kwietniu.
 13. Spodziewam się ruszyć na wiosnę. Niestety wiem już, że część weekendów będę mieć zajętą, ale trzeba być dobrej myśli. :icon_smile: Moim zdaniem powinno się dopuszczać ludzi w częściowej stylizacji. Takich, którzy widać, że się postarali, ale nie jest to jeszcze "koszer" sprzęt. Mam na myśli stylizacje robione z fantów nie drugowojennych, ale wyglądające w miarę klimatycznie. Taki okres przejściowy, by dać ludziom spróbować jak w to się gra, ale nie dużym kosztem. Po pewnym czasie bezie wiadomo ile jest nowych twarzy. Myślę, że każdy kto załapie bakcyla z czasem i tak przezbroi się w bardziej
 14. To trzeba marketingowo. Zrobić materiały promocyjne z gier (ale takie bez przesadnej propagandy) i przesłać załodze tego szanownego Portalu. Oni mogliby przypiąć coby było cały czas widoczne dla osób odwiedzających stronę główną, niezależnie od kraju, kolory skóry, wyznania, etc, etc... Powinno się promować taki rodzaj specyficzny wykorzystania replik. Inne zresztą też. Może by tak podkategorie na głównej, żeby ludzie wiedzieli, że istnieją inne formy zabawy? No co? Trzeba się rozwijać. :D Wiem, poniosło mnie.
 15. Trzeba więcej filmów z gry (pierwszej osoby i nie tylko) z momentami akcji. Coś jak trailer gry, tak to działa. Jeśli można się wtrącić oczywiście. EDIT: oczywiście z gier ogółem, nie miałem na myśli, że z tej konkretnej. :)
 16. Bell? Nowsze generacje są ponoć dobrze spasowane i ładne jak na ten przedział cenowy. http://www.khmountain.com/airsoft/product_info.php?cPath=37_44&products_id=4616
 17. Nieważne, że odkop. Komuś może się przydać.
 18. Szukaj Forgotten Hope 0.7 na Facebooku. Ja aktualnie nie gram przez kaprysy nowego komputera, ale chłopaki wciąż prowadzą stronę.
 19. Nie kupuj cm.048. Za te pieniądze dostaniesz lepsze ak. Miałem ak74 od cymy i osobiście wyżej stawiam serię RK do Boyi (z literką S w nazwie modelu). Te taśmy maskujące tanio wychodzą, gdzie to można dostać?
 20. 450 fps w lesie to całkiem wystarczająco wg. mnie. Może coś z serii RK Boyi, ale z oznaczeniem S w nazwie modelu. W razie czego łatwiej odsprzedać, bo repliki popularne. W drugą stronę też miło, gdyż multum części i akcesoriów. Konstrukcja znana, żaden serwis nie będzie mieć kłopotów.
 21. Problem typu "nie można przymierzyć spodni" to też wina szefa? :D
 22. Z radzieckimi mundurami było tak jak z feldgrau? Kolor różnił się w zależności od zakładu, okresu wojny etc?
 23. Proszę o wypisanie, jadę na GTB.
 24. Ja niestety mam zajęty każdy weekend Kwietnia, więc nie mogę się pojawić.
×
×
 • Create New...