Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

ano widzisz. mozliwe ze mowimy o innych okularach kupowanych w tym samym sklepie. Kupowalismy je przejsciowo i teraz nam zostaly jak ktos chce wpasc na strzelanke i popatrzec.

Kazde (a mamy 3 pary) byly testowane 4 strzalami z odleglosci metra, na pelnym magu.

 

Osobiscie rowniez ich nie polecam, poprostu wspomnialem.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

btw2. Jakie gogle polecacie do m700? Bo jak narazie używam narciarskich(=P) to trochę przeszkadzają w celowaniu przez muchę i szczerbinkę.

 

Na uvexach i-vo z 1m m700 nie robi wrazenia.

to samo z uvexami cybric i skyper (bo takie mamy w teamie)

 

na ciastoramowych okularkach zostaja slady' date=' nic wiecej.[/quote']

 

Tak właściwie to chodziło mi o gogle do używania z m700-ką, a nie wytrzymujące strzał z niej, ale dzięki-chyba jednak zdecyduje się na okulary uvexa(będzie wygodniej).

Boję się tylko, że jak będe miał okulary to dostanę przez szparę z boku, lub z dołu.

 

Czekam na odpowiedzi na resztę pytań.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

No tylko o to chodzi, że kupił bym gogle bez szemrania, gdybym był pewien, że nie będą sprawiały kłopotu przy celowaniu przez przyrządy.

Bo jak używam zwykłych narciarskich, to żeby wycelować przez muchę i szczerbinkę muszę dosłownie przyciskać łeb do łoża(tak odstają do przodu).

Ale dowiedziałem się w końcu gdzie można w kielcach kupić okulary uvexa(i-vo, skylite, x-one...), więc w czwartek pójdę, przymierzę i może wybiorę jakieś, które nie będą miały pustych miejsc po bokach.

Już niezły offtopic się robi, ale przecież chodzi o gogle pasujące do m700-ki.=]

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Próbował ktoś strzelać z m700 tymi kulkami ?

http://tajgun.pl/?prod=40&cat=11

Nadają się ?  

 

Pozdrawiam

 

Nie strzelałem nimi, ale polecam te 0,33 z www.snajperasg.pl.

Kosztują taniej, bo 16,50 zł i nie płaci się za przesyłkę. Lecą naprawdę przyzwoicie.

 

Przy okazji ponawiam pytanie- czy w m700-tce trzeba smarować komorę hop-up, a jeśli tak to jak-czy przez ten mały otworek pod pokrętłem HU z prawej strony?

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko.

Pobawiłem się repliką Tanaki M700 na ostatniej strzelance.

Klimat! Bardzo polecam!

Od razu zaczołem się zastanawiac nad kupnem karabinu wyborowego.

Jako że Tanakka wedłog mnie to zakup z wyżeszej półki mój wzrok skierował się w kierunku M700 z KJW.

 

I tu pare pyt.:

1.Czy ktoś miał do czynienia z obiema replikami?

 

2.W tanace rególacja HU odbywa się poprzez przekręcanie bardzo delikatnej śróbeczki, którą można łatwo zgubić.. dlatego przykleiliśmy ją od razu na izolkę, ponieważ raz już prawie zgineła. Czy rególacja HU w KJW która odbywa się poprzez klucz imbusowy jest również taka delikatna (czyt. bardzo malutki skok podczas rególacji)

 

3.Jak ogólnie ktoś porównuje wykonanie... jakość .. i całokształt KJW w porównaniu z Tanaką? (prosze o objektywne wypowiedzi :wink: )

 

4.Jak wyglada sprawa porówniania... chodzi mi o celnosć i zasięg max obu (orginału i KJW)na takich samych kulkach?

 

5.Co do rególacji HU w tanace na 0,36g byłby również małe problemy. TZN szło ją wyrególowac na najdalszy zasięg, lecz pod sam koniec kulka potrafiła wariowac, skręcać w prawo. Ogólnie HU w egzemplażu którym się bawiłem był prawie całkowicie odkrecony. Podczas gdy się go bardziej skręciło kulki leciały w kosmos. Czy moze do tanaki 0,36g to za mało? Efekt był identyczny jakby do TMa ze stałym HU wstawić 0,12g :wink:

 

6.Z tego co wyczytałem powyżej lufa prec to chyba mus. Czy to prawda?. Bo zasięg troszkę większy niż z AEGów wtakim potworze to bardzo mało.

 

7.Ktoś pisał wyżej że po włożeniu lufy prec coś tam wystaje minimalnie z lufy. :? to jakiś żart?

 

pozdrawiam !

***BaUEr*** 8)

Link to post
Share on other sites

Właśnie kupiłem m700

I tu pytanie do posiadaczy

Jaką lunete do jakiego montażu polecacie.

CHODZI o komplet który będzie pasował do siebie.

Cena jaką moge wydać to razem 400 max 500 zeta

lunetka nie musi mieć 20x56,chodzi o w miare dobrą jakość obrazu a nie tylko super przybliżenie(wiem o czym mówie bo strzelałem kiedyś z bunshnell legend 5-15x40.Niby pancerna lupka za spore pieniądze ale obraz jak dla mnie nie za wyrażny)

Prosze nie krytykować moich słów tylko PODPOWIEDZIć SZCZERZE

 

I dołączam sie do pytania kolegi BaUEr

 

POZDROWIONKA dla wszystkich udzielających sie (i nie tylko)

 

[ Dodano: 05 Maj 2006 22:17 ]

Ponownie was pomęcze

a co myślicie o takim rozwiązaniu

www.allegro.pl/item100238745_szyna_montazowa_przejscie_z_17_22_mm_na_11_mm.html

Taka przejściówka ma 22 mm wysokości

Do tego doszedł by profesionalny montarz który posiadam BKL 263 o wysokości do spodu lunetki 19mm.

Razem mamy 41 mm miejsca pod spodem.

I tu pytanie

Czy jakoś normalnie będzie to wyglądało na karabinku?

 

[/b]

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie, czy faktycznie luneta z regulowanym zoomem jest konieczna? Ja mam 4x32, jeszcze nie testowałem jej w terenie, ale wydaje mi się że przy max 70m zasięgu nie potrzeba aż takiego zbliżenia jak 7 czy 9x (?) ,zwłaszcza że precyzja powyżej 40m, to ciężki temat.

Link to post
Share on other sites
Sorki chłopaki może przeoczyłem ale jak z osiagami teraz kiedy jest ciepło- jak możecie to podajcie mase kulki. (jak celność i zasię0 z góry dzieki za pomoc :)

 

Na dobrze wyregulowanym hop-upie i kulkach 0,33 około 80 metrów :twisted:

Link to post
Share on other sites

Cholera, strszanie drogo

Mam kolejne pytanie do uzytkownikow ktorzy taka lufe zastosowali- czy naprawde warto?

Czy osiagi az tak sie poprawiaja ze warto zaiwestowac te prawie 200 zlotych.

 

kinko- dzieki za link :)

Link to post
Share on other sites
Cholera, strszanie drogo

Mam kolejne pytanie do uzytkownikow ktorzy taka lufe zastosowali- czy naprawde warto?

Czy osiagi az tak sie poprawiaja ze warto zaiwestowac te prawie 200 zlotych.

 

kinko- dzieki za link :)

 

odpowiedz na to pytanie znajdziesz w tym temacie :P

Link to post
Share on other sites
:-) ponawiam swoje powyzsze pytania :-)  

Chyba nie ma kogoś kto potrafi na nie odpowiedzieć albo jeszcze tu nie zaglądnoł  8)  

 

pozdrawiam wszytkich i nadal czekam.

***BaUEr*** 8)

 

Co do pytania drugiego, to regulacja HU odbywa się przez przekręcenie metalowego pokrętła na górze repliki. Nię sądze, by mogło odpaść.

 

 

http://www.netzip.com.pl/~masterbator/kjw03.jpg

Tu masz zdjęcię, jak to wygląda, to to pokrętło na przeciwko szczerbinki w górnej części zdjęcia.

Link to post
Share on other sites

Dzięks... możliwe że jest lepiej wykonane niż w orginalnej tanace.. bo tam bardzo łatwo zgubić tą śróbke.. wystaje poza broń... oraz bardzo delikatnie się kręci, co daje bardzo dokąłdną rególacje ale przyczynia się do możliwości zgubienia. Przyklejamy ją z kumplem taśmą izolką :wink: hehh.. śmiesznie wygląda izolacja na nówce splówie za ok 2000zł ale chociaż jest pewność że nie zginie bardzo wazny element ... bez którego oddawanie strzałów jest niemozliwe.

 

Chociaz powiem ża na fotce wygląda bardzo podobnie jak w orginale. Może ciężej chodzi (kręci się ta śróbka) przydało by się. Ewentualnie Izolka załatwi sprawę.. heh... 8)

 

BTW THX za odp.

Pewnie reszta nurtujących mnie pytań zostanie powiedziana w tym wątku zanim zdecyduję się na zakup.. i zbiorę sieke... :wink:

 

P.S. ktoś jeszcze widział i strzelał z obu replik? Tanaka i KJW M700 ?

 

***BaUEr*** 8)

Link to post
Share on other sites

To chłopaki napiszcie co byście polecili

Ja chce strzelać ale trza mi LUPE I MONTARZ

Napiszcie jakie wy stosujecie lunetki?

Niechce powielać błędów innych użytkowników którzy pokusili sie o tandetne lunety

PLEASE o info

 

DO KOLEGI POST NIżEJ

TAM TO TYLKO TASCO 8O

CZY TO TERAZ SIE JESZCZE UżYWA :roll:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...