Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

 

Otóż, mam dość nietypowy problem z moim glockiem.

Replika dławi się co 2gą kulką, nie bardzo wiem czemu, gumka leży na miejscu, oczywiście dystanser jest wyłamany, ale to normalna sprawa w tych glockach, także zrobiona jest samoróbka.

Kolejnym problemem jest... ZAMEK?

Tak, zamek. Nie bardzo wiem jaki to ma wpływ, ale kiedy zamek jest zdjęty, replika tylko się dławi, natomiast, kiedy zakładam zamek, replika po prostu nie dostaje kulek do komory.

Zamek w tym glocku to tylko kawałek plastiku, z selektorem ognia..

Nie bardzo wiem co może tam '' haczyć/przeszkadzać ''.

 

Jeżeli ktoś jest w stanie mi choć odrobinę pomóc, to prosiłbym o drobne porady. ;)

Link to post
Share on other sites

Sprawdź, czy magazynek dochodzi do końca. Spróbuj oddać strzał odciągając magazynek do końca. Lufa z komorą hu jest "spieta" takim czarnym plastykiem. Może jest gdzieś pęknięty i przez to komora z lufą nieco się unosi.

Możliwe jest też zatkanie smarem uszczelki na głowicy tłoka. Podczas napinania sprężyny dochodzi do zassania kulki z magazynka a następnie podczas strzału dodawana jest druga.

Czy aby na pewno założyłeś prawidłowo gumkę? Może dystanser własnej konstrukcji wygina kołnierz i stąd są dublety.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Zatkanie smarem wykluczam od razu, bo konstrukcja tego jest zwyczajnie zbyt prosta, żeby mogło do tego dojść.

Gumka siedzi na miejscu tak jak trzeba.

Dystanser również jest zrobiony dobrze, korzystałem z tej samej techniki, jeszcze wtedy kiedy glock strzelał jak trzeba.

Rozbierałem go, nie dopatrzyłem się żadnych ułamanych części, czy czegokolwiek co wyglądałoby na '' niezdrowe''.

 

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Witam.

Przeważnie problemem jest "super jakość" magazynków Cymy. Nie zawsze dobrze trzymają te ząbki na końcu - czasami też odkręca się ta klapka ,które je trzyma, lub też zbija się spręzyna - trzeba pamiętać ,żeby go "rozładowywać" po skończeniu strzelania.

kolejną sprawą jest dysza. Jak zdejmiesz plastik za komorą to ją zobaczysz. Odpycha ją taki znalowy element. Jeśli ząbek w dyszy się wytarł - to może po prostu nie odsuwać się za daleko i kulka ma problem dostać się do komory - i musze Cię zmartwić . Nine ball nie robi tych dysz :(

Zagadka z zamkiem jest prosta...Jest to tak "solidna konstrukcja" ,że...zamek trzyma na miejscu komore poprzez lufę ,żeby ta nie przesuwała się do przodu :D

Takie same zadanie ma ten plastik przykręcany do komory - zdjęcie go zabiera dobre 30fps.

Odkręć to i zobacz co się dzieje z komorą, przy naciskaniu spustu - cała przesuwa się do przodu :D

No i kolejna dobra rada - załóż mosfet - styki też są nie do dostania.

Over.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...