Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 19 KWA nie podaje kulek ?


Recommended Posts

Jak w temacie...

 

Jestem świeżo po wymianie młoteczka kurkowego, bo stary pękł i gdy wszystko skręciłem to okazało się że replika strzela na takiej samej jak by zasadzie jak sprężynowy...

 

Niby gaz nabity a po każdym strzale trzeba było przeładować... Dosłownie jak w sprężynówce...

 

Rozkręciłem go jeszcze raz, wyczyściłem i przesmarowałem dla pewności jeszcze raz, skręciłem ii....

 

Teraz glock podaję co 2 kulkę....

 

Kulka

Strzał pusty

kulka

strzał pusty

kulka

kulka

kulka

strzał pusty itd oczywiście w różnych konfiguracjach kolejnościowych ...

 

Czy ktoś potrafiłby mi pomóc??

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

No cóż...

Zbyt się pospieszyłem...

Ale do rzeczy...

Od ostatnich awarii wczoraj po raz pierwszy zabrałem glocka w teren...

I pomijam już fakt że gdy go potrzebowałem, zawiódł mnie...

Glock dalej nie za każdym razem podaje kulki...

ale zaobserwowałem, iż gry się "rozkręci" np po 10 strzałach podaje praktycznie wszystkie kulki....

Co nie zmienia faktu iż dalej występują puste strzały... :(

 

Ktoś coś poradzi??

 

jeśli będzie trzeba wstawie fotki ...

Link to post
Share on other sites

Miałem podobny problem z moim klockiem od army.Zamek nie zostawał w tylnej pozycji i nie wykonywał pełnego cyklu,przez co kulek nie pobierał.Rozkręciłem zamek na części pierwsze,wyczyściłem z chińskiego,smaru(kleju xD),przesmarowałem wszytko delikatnie olejkiem silikonowym,i teraz działa lepiej niż fabryka dała.Gazożerność się zmniejszyła,bierze kulki do samego końca gazu,i zamek zostaje z tyłu,nawet jak już same opary w magu zostały ^^ .

Przyczyną tego wszystkiego był żółty kleisty smar,w którym była praktycznie zatopiona sprężyna powrotna cylinderka.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Wyczyszczony "do suchego czyściutkiego metalu" :P

Przesmarowany olejkiem silikonowym.

Spróbuje dziś jeszcze zamek wyczyścić setny raz i olejkiem przesmarować....

 

Zamek wraca ale co z tego jak i tak mam "pusty" strzał... ;(((

 

EDIT:

 

 

Oświadczam, iż wszelkiego rodzaju problemy z moją 19-tką zostały rozwiązane :biggrin:

 

nicknitro - pomogłeś, tak więc masz u mnie piwko :icon_razz2:

 

Przeczyściłem jeszcze raz niemiłosiernie dokładnie cały mechanizm zamka, dobrze nasmarowałem olejkiem silikonowym, naprostowałem i rozciągnąłem troszeczkę lekko skrzywione sprężynki powrotne cylindra i sprężynę cofającą cały zamek i wszystko śmiga jak ta lala ;]

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Przyszedł mi glock 23f kwa. I od początku mam z nim problemy. Pierwszy i drugi magazynek opróżnia dobrze, zamek zostaje w tylnym położeniu i tak dalej. A później się zaczyna, mam puste strzały, muszę ręcznie przeładowywać. A w pewnej chwili robi pssssssssssss.... i cały gaz ucieka. Selektor ognia odstaje gdy jest na trybie zabezpieczenia, strzela na nim, można go przełączyć tylko jak zamek jest odciągnięty. Zdemontowałem zamek, trochę porozbierałem, przesmarowałem, zero poprawy.

I jeszcze spust zostaje w tylnym położeniu po niektórych strzałach. A no i hop-up raz podkręca raz nie....

(replika jest nowa i tak ją wyślę na gwarancję ale piszę bo po to jest forum i airsofotwa brać :icon_biggrin: )

Piszcie co sądzicie i co to może być :bialaflaga:

 

Nie radzę spamować 1 pytania w wielu działach! :dry:

 

PJ

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...