Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika nie pobiera kulek


Recommended Posts

Z repliką kolegi (cm.031) jest mały problem. Przy strzelaniu nie zawsze pobiera kulkę - strzela na sucho (częściej nie pobiera, niż pobiera). Nie jest to wina magazynka.

 

Zauważyłem że za każdym pojedynczym strzałem dysza pozostaje w innej pozycji - dlatego kulki nie wchodzą do komory hop-up. Nie wiem co jest tego przyczyną, domyślam się że coś jest nie tak w gb.

 

Co robić?

Link to post
Share on other sites

To, że dysza zostaje w innej pozycji , nie jest to problemem - wystarczy założyć mosfet z ab...

Aby podawało wszystkie kulki - wystarczy używać kulek - minimum guarder.

 

sam się zdziwiłem , gdy przesiadłem się z P&J na G&G , jakoś puste strzały poszły w niepamięć...

Link to post
Share on other sites
To, że dysza zostaje w innej pozycji , nie jest to problemem - wystarczy założyć mosfet z ab..

 

Normalne jest że dysza za każdym razem pozostaje w innej pozycji?

 

Kulki mam guardera i G&G, na obu to samo.

 

 

 

Znaleźliśmy problem: dysza nie do końca się cofała i nie wpuszczała kulek do hopupa. Na chwilę obecną odsunęliśmy komorę od gb wkładając zapałki. Może nie jest to trwałe rozwiązanie ale pomogło i, o dziwo, dysza za każdym strzałem powraca do tej samej pozycji.

Link to post
Share on other sites

Normalne jest że dysza za każdym razem pozostaje w innej pozycji?

 

Kulki mam guardera i G&G, na obu to samo.

 

 

 

Znaleźliśmy problem: dysza nie do końca się cofała i nie wpuszczała kulek do hopupa. Na chwilę obecną odsunęliśmy komorę od gb wkładając zapałki. Może nie jest to trwałe rozwiązanie ale pomogło i, o dziwo, dysza za każdym strzałem powraca do tej samej pozycji.

 

Zamiast zapałek można też pokusić się o montaż małej tulejki na tym trzpieniu na zębatce co przesuwa popychacz...

9626fc1172314352m.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...