Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam chciałbym się oczywiście na początku przywitać, ponieważ jest to mój pierwszy post :)

 

Posiadam problem z moją repliką G36C firmy JG ( http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=4903 ) a dopiero rozpocząłem zabawę związaną z airsoftem dlatego kupiłem broń używaną. Jedyną wadą tej broni jest to, że spust się trochę dławi tzn. broń strzela ale spust czasem nie odskoczy albo broń nie strzeli z powodu spustu/baterii ale zazwyczaj strzela. Dlatego chciałbym zapytać co może być tego przyczyną? Słaby akumulator? Posiadam 8,4V 1100 mAh a dodam jeszcze, że broń na baterii naładowanej na full strzela dość krótko.

 

Jeśli powodem byłaby bateria, prosiłbym to podanie linka do jakiejś pasującej do tej broni, ponieważ nic nie mogę znaleźć.

Link to post
Share on other sites

Przyczyny nie znam, ale znalezienie dobrej baterii/ogniw nie jest trudne:

http://www.taiwangun.com/akumulatory-i-ladowarki/akumulatory-8-4v/akumulator-typu-mini-8-4-v-1500-mah-ni-mh-firefox.html

 

EDIT.

Co prawda możesz tam wsadzić 9,6V, ale ja z tą samą repliką używałem tej co podałem.

Kupiłeś używaną, chociaż dopiero zaczynasz? Jeśli jest na gwarancji- wyślij do sklepu. Jak nie- serwis, albo samemu rozkręć i sprawdź, czy nic nie lata ''luzem'' w środku.

Edited by bzyk36
Link to post
Share on other sites

Akumulator jak najbardziej w porządku, tylko wymaga sensownej ładowarki. A wówczas, wydając około 150 złotych na coś, co można nazwać "sensowną ładowarką", akumulator ten już nie jest w porządku, ponieważ taniej można dostać LiPo.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...