Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BATERIA 1500 DO psg-1 nie chce sie zmeiścić pomocy:(!!!!!


Recommended Posts

Świstak co widzisz złego w tym temacie ?

Kolega ma problem a w odpowiedzi dostaje tylko post nic nie wnoszący do tematu...więc kto tu śmieci ?...

 

Wracając do tematu tej baterii tam nie zmieścisz bo to fizycznie niemożliwe. Do tej giwerki wchodzi bateria 8,4v 600mah.

Link to post
Share on other sites

Panie Bestio proszę na korepetycje z polskiego i netykiety, gdyż jeżeli nawet mnie drażnią twoje posty to jest źle. Bardzo źle...

 

Wracając do topiku: kupiłeś zapewne http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...products_id=887 . Jak byk napisano, że replika wymaga modyfikacji. Jako, że google na szybko nic nie pokazał sugeruję zadzwonić/wysłać maila do machinegun by udzielili porady.

 

(Do reszty: przecież wyraźnie napisał, że kupił do PSG1 a wy mu każecie na zewnątrz :) )

Link to post
Share on other sites

a no zakupiłem na machin gunie ale powiedizeli że do instalacji jest potrzebna modyfikacja o kturej pojęcia:(

 

Żółta kartka już leci. Jeszcze raz proszę o używanie mowy naszej w sposób wskazujący na posiadanie szarych komórek.

Link to post
Share on other sites

Ja bym jeszcze zwrócił uwage by w tego typu tematach udzielać jak najwięcej informacji np link do zakupionej baterii.Pomysł z wyprowadzeniem zasilania na zewnątrz miałby sens przy pakiecie 10,8v o zwykłym kształcie lecz przy tym ''customie'' raczej nie wchodzi w gre.

Zapewne da sie ją upchać wycinając przegrody w kolbie aby wcisnąć w to miejsce tą podłużną część akumulatorka...na szczegóły zapewne trzeba będzie poczekać aż zauważy ten temat ktoś kto posiada PSG1 z zainstalowaną tego typu baterią.

 

Pozdrawiam Zamrok

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Moze zrob SE takie cos 14514552044.jpg?? Najwyzej jak ta bateria niebedzie ksztaltna to zmien jej wyglad, tzn tu cos przyklej, tam cos dodaj. off topic: w mojej miejscowosci, jak i w sasiednich miejscowosciach wyraz SE jak i naglącom jest normalny, niewiem czego sie pan moderator czepia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...