Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wukasz

Użytkownik
 • Content Count

  3,849
 • Joined

 • Last visited

 1. Na allegro wiszą FLC i holenderska, wszystkie poniżej 100pln. Ale pewno kolor nie ten ;)
 2. Czesty tego typu są o wiele większe niż w większości systemów potrzeba. Do większości ładownic wystarczą 3 rzędy taśmy (przy ładownicach do AK 4 są lepsze). Więcej taśm to więcej materiału, to mniejsza ruchliwość i większa potliwość. RACK z kolei jest za długi, o ile pamiętam 20 komórek, gdy 14 to optimum. Nawet przy 14 kieszenie cargo często lądują pod pachą i dostęp do nich nie jest łatwy, szczególnie jeśli nosimy czesta wysoko. Innymi słowy (z wyjątkiem AK) szukałbym czegoś ala RACK na 12-14 komórek i wygodnymi szelkami (bo RACK ma taśmowe, co jest dobre w miniczestach ale nie w dużych).
 3. Wukasz

  SAG

  Okienka ci niepotrzebne, taśmę przewlecz z powrotem, tak by leżała pod żeńską klamrą, nasuń gumę.
 4. System austriacki jest specyficzny Nie jest to ani PALS, ani ALICE. MALICE też nie będą super działać. Najszybciej ładownice z PLCE.
 5. W takim razie nie widzę żadnego sensu dla zmiany lufy. Pomijam dywagacje o zmianie długości. Nie wsadzałbym w nic, poza repliką pistoletu, lufy krótszej niż 300 mm. Ale to tylko moje bajanie :) Jak rozumiem w KWA są stokowo lufy 6.05. Nie mam doświadczenia z lufami KWA. Czy ktoś mógłby porównać z 6.05 G&P? Różnica między G&P 6.05 a Systemą jest znaczna i może byłoby to dla mnie spóźnione objawienie, że zamiast polować na lufę systemy mógłbym polować na KWA.
 6. Ciekawe kto takie bzdury opowiada. Systemy to lufy o najlepszym stosunku cena - jakość i do tego łykające kulki niżej niż najlepsza jakość. Nie uznaję innych precek, podobnie jak innych gumek hu.
 7. Na pewno sztywnik jest w oryginałach w pionowym łączniku.
 8. Na przykład oryginalne taśmy w MC są bardzo miękkie. Jak było w kopii?
 9. Siatka dystansowa nie daje zauważalnej poprawy wentylacji/oddychalności. Jeżeli macie wątpliwości odwołajcie się do jakichkolwiek doświadczeń z plecakiem. Zakryjesz ubranie czymkolwiek to się spocisz i kropka. Natomiast ma znaczące wady. Jest delikatniejsza i łapie syf typu nasionka, drobne gałązki czy sproszkowane liście. A jak złapie to wyłuskuj pęsetą. Nawet w pasoszelkach ogarniesz taką zabawę zmieniając np. największy buttpack na dwa mniejsze cargo. Z tego co piszesz twój konfig zasadniczo nie ulega zmianie, więc, uwzględniając kwestie treningowe, nie widzę sensu w zmianie położenia ł
 10. Nic nie przetarł. Gehennę ktoś przeszedł. Stanowisko MSWiA i KGP jest jakie było.
 11. Widzę, że temat umarł a na WMASG Kolter reklamuje Zoraki K-10
 12. Dokup mu papier ścierny w kilku gradacjach (tak od 400 do 1000 co 200 oraz 2000). Będzie komplet na długie zimowe wieczory :)
 13. Jeśli kupiony jako nóż używany to nie jest w złym stanie. Wymaga trochę dopieszczenia, sama przyjemność. Nie jest połamany to jest to wciąż nóż :) Co do oryginalności się nie wypowiem, bo się nie znam. Natomiast usunięcie numerów, na pochewce też nie ma, trochę śmierdzi ale ludzie to z definicji debile więc wszystko jest możliwe. Jak nie był drogi to bym się nie przejął (stan magazynowy w końcu ponad 200pln).
 14. Ciekawostka. Na tubie zobaczyłem, że MSBS w wersji bullpup został wykorzystany przez twórców najnowszego Call of Duty. Chyba można uznać to za medialny sukces?
×
×
 • Create New...