Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning wewnętrzny M4A1 [P&J]


Recommended Posts

Witam, jestem kompletnie zielony w sprawach tuningu asg dlatego piszę tutaj.

Mam zamiar kupić taką oto REPLIKĘ M4A1 od P&J, i teraz zaczynają się moje problemy.

1. Czy te części będą do tej repliki pasowały? Jeżeli nie pasują to proszę o linki do części właściwych.

2. Opłaca się je wymieniać?

3. Czy tłumik dźwięku + dłuższa lufa nie zwolni kulki? tzn. Nie zmniejszy mocy?

4. Jaką do niego kupić baterię i ładowarkę bo na stronie sklepu pisze

Na akumulator i ładowarkę dołączoną przez producenta do zestawu udzielamy wyłącznie gwarancji rozruchowej.

Informujemy że akumulator z zestawu nie gwarantuje długiej i efektywnej pracy mechanizmu repliki.

W replice znajduje się lufa wewnętrzna o długości 350mm, a lufa precyzyjna ma długość 469mm po to ten tłumik który wydłuży mi zakres lufy wewnętrznej do 472mm.

 

---Części---

LUFA PRECYZYJNA

GUMKA HOP UP: GUARDER czy SYSTEMA

DYSTANSERY

TŁUMIK DŹWIĘKU

 

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.

Edited by szczota95
Link to post
Share on other sites

Lufa pasować nie będzie.Nie dlatego,że jest za długa,lecz dlatego,że cylinder nie obsłuży jej pojemności.Będzie to skutkowało mniejszym zasięgiem,lub pogorszeniem skupienia,w porównaniu do standardowej długości,czyli 363mm.Jeżeli już koniecznie chcesz mieć długą lufę,czego nie polecam to musisz wymienić w replice cylinder na typ0.

 

Ja mam w p90 lufę 249mm,a skupienie mam lepsze od niejednej emki czy kałacha.Długość lufy ma marginalne znaczenie,i to przy tuningach powyżej 500fps.

 

Co do gumek.Miałem już przeróżne i najlepiej kręciły właśnie przezroczyste guardery i zielone g&g.Widocznie mam pecha co do "magii" systemy.Dystanser typ h to wg.mnie zbędny bajer i szkoda na niego pieniędzy.Tłumik dźwięku bym sobie podarował.

 

Co do ładowarki i batki polecam standardowo lipole i ładowarkę imax b6.Sam mam taki zestaw i się świetnie spisuje.Jeżeli na początek chcesz nimh to nawet stockowa będzie ok,dopóki będziesz ją ładował dobrą ładowarką(patrz wyżej).

 

Jednak na twoim miejscu zamiast tej emki kupiłbym CM003.Nie dlatego,że to m4 jest do bani,ale dlatego,że jej stosunek ceny do jakości nie jest najlepszy,i za niewiele więcej możesz mieć na prawdę fajną emkę.

 

G36 cymy daje w stocku koło 400 fps,i zasięg ok 55m,co jak na chińczyka jest b.dobrym wynikiem.Dodatkowo bebechy cymy słyną z niezniszczalności i byłem świadkiem,gdzie spokojnie repliki cymy miały przemiał po 50k kulek.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Ok. Zdecydowałem się na G36 od CYMY [CM0003]. Teraz kwestia, jaka do niej lufa? Bo gumka hop-up to rozumiem, że dalej silikonowa przezroczysta od guardera.

 

To co chcę kupić. Dobry wybór?

G36 od CYMY [CM0003]

Ładowarka IMAX b6

No i nie wiem jaka bateria? Wolałbym od razu jakąś lipole do puki mam trochę pieniążków bo później mogę je roztrwonić.

Edited by szczota95
Link to post
Share on other sites
...Jeżeli już koniecznie chcesz mieć długą lufę,czego nie polecam to musisz wymienić w replice cylinder na typ0...

 

 

Tam jest typ 0 ;) co nie zmienia faktu że gieta jest lepsza.

 

ps. chyba kiepskie były te kałachy ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...