Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36V z Blowbackiem od Umarexa


Recommended Posts

Witam, jak się sprawuje gietka z tego linku http://gunfire.pl/product-pol-1152197348-Replika-karabinka-H-K-G36V-AEG-DE-.html ?

1. Elektryczny blowback bardzo skraca żywotność baterii?

2. Jakiej jakości jest luneta i kolimator?

3. Czy posiada ona dolne szyny RIS na zamontowanie rączki(ze zdjęć nie bardzo da się wywnioskować)?

4. Jak z dwójnogiem, jakaś tandeta która się złamie?

5. Jakie osiągi na stocku?

6.Replika posiada zmodyfikowany gearbox v3, czy wiąże się to z jakimiś wadami?

Link to post
Share on other sites
Guest Rengi

Jako ,że jestem świeżo upieczonym posiadaczem wersji K, na te pytanie , które mogę odpowiedzieć odpowiadam:

 

1)Mam LiPo 7,4 2400mah po jednej strzelance na lowach/midach wywalone jakieś 700-800 kulek napięcie na celi spadło do 3,8V

-na mojej innej stockowej replice spada zazwyczaj do 4,0V - 3,95V, więc jest troszkę bardziej prądożerna.

 

2)Mam tylko lunetę , jest dobrej jakości -dobre światło , jednak denerwujące jest to ,że trzeba oko bardzo zbliżyć ,żeby coś przez nią widzieć

 

3)G36V nie ma , moja KV także nie ma - mało tego nie ma "dziurek" żeby zamontować szyny.

 

4) Nie posiadam niestety.

 

5)Z miejsca do wywalenia gumka i dystanser, przed wymianą -zasięg +/- 40m, ewidentnie dystanser nie podkręcał wystarczająco , po wymiamie 50-55m , powtarzalność ok.Ale generalnie żadne cuda :)

 

6)Wycięcie w górnej części na EBB, patent z możliwością wymiany sprężyny bez rozkręcania GB,reszta jak zwykła v3 ,generalnie wygląda bardzo solidnie.

Edited by Rengi
Link to post
Share on other sites

6)Wycięcie w górnej części na EBB, patent z możliwością wymiany sprężyny bez rozkręcania GB,reszta jak zwykła v3 ,generalnie wygląda bardzo solidnie.

 

Jeszcze chyba zwalniacz AR podczepiony pod bolt-catcha, nie? W wersji bez EBB na pewno jest.

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...