Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Tego jeszcze nie było!(szukałem) Interesuje mnie porównanie tych dwóch modeli. głównie chodzi mi o jakość body. Ponoć cyma ma juz bardzo fajne body(względem JG), ale CA ma być wykonane z tego samego materiału co ori. CZy jest to prawda? Czy wrażenia z obcowaniem z CA są lepsze niż z cymą?

 

Wiem że cyma ma bardzo fajne gearbox i wiem co tam siedzi. Natomiast w skrócie chce isę dowiedziec co jest w gietku CA. Głównie: czy metalowe są zębatki, łożyska oraz prowadnica sprężyny?

 

I jeszcze mała zagwostka, czy mozliwe jest żeby g36 CA miało GB v2?

 

Głównie proszę skupić się na porównaniu body cyma vs CA. Obecnie mam gietke JG i bardzo mi to body doskwiera...

 

 

Prosże o szybkei odp!

Edited by Pan Talon
Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie za wszystko wyjaśniającą wypowiedź! O aresie nie słyszłąme jeszcze, napewno doczytam.

 

Jak ktoś chce to na alledrogo jest g36 CA z tuningiem na 420+ za 520 zeta więc okazja(jeszcze 4dni)! Ja odpuszczam, zamówiłem g36 WE gazowe z blowbeckiem :wub:

Edited by Pan Talon
Link to post
Share on other sites

Macałem wczoraj ostrą (trafiłem na Nocy Muzeów) - pod względem faktury body bardzo podobna do CA. Chwyty przednie też bardzo podobne (te w JG, zwłaszcza długich, są kanciaste i za wysokie).

 

PS. Więcej tematów na - zasadniczo - ten sam temat nie dało się założyć?

Edited by Akkenoth
Link to post
Share on other sites

A widziałęś taki temat w archiwum? I podobnych do siebie bo? są o g36?! Cóż z tego jak modeli i zagadnień wokół tej broni jest na kilkanaście/dziesiąt stron dyskusji...

 

TEż miałem takei wrażenie obcując z JG żę geometrai nei jest do końca w porządku.. o materiale eni wspominam.

 

A maiłes może okzacje porównać CA do gaziaka WE? Z tego co widac na filmikach to ma bardzo łądne body, ale czy lepsze niż w CA?

Edited by Pan Talon
Link to post
Share on other sites

Geometria JG jest najbardziej spaczona w długiej wersji, C jest akceptowalne.

 

Niestety, nie miałem w rękach G39 (ani też Cymy, choć to kwestia czasu), ale muszę się dopaść - jeśli praca selektora, rączki przeładowania etc jest choć podobna jak w ostrym... mniam :wub:

Chociaż znając WE aż tak miodnie nie będzie.

 

No i wyważenie jest zupełnie inne, w ostrej C przy normalnym chwycie (jedna ręka na chwycie pistoletowym, druga na przednim) waga jest rozłożona równo lub z lekkim ciążeniem na przód, a w AEGach - wiadomo.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...