Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kolimator z przystawką powiększającą EPS-3


Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów? Zakładam temat bo nigdzie w necie nie mogę zaczerpnąć opinii użytkowników tego o to kolimatora. Nie wiem czy nikt tego nie kupuje czy co ale nigdzie o nim nie piszą.

 

Chodzi o coś takiego: http://allegro.pl/celownik-kolim-walther-eps-3-w-i2373268886.html

 

Jakby ktoś miał z czymś takim już wcześniej do czynienia to bardzo proszę o opinię czy warto coś takiego kupować i jak ogólnie sprzęcik się sprawuje.

 

Z góry wielkie dzięki, pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Hmm... faktycznie cena interesująca, wychodzi w promocji taniej niż za odpowiedniki acm. Chętnie też się dowiedział bym się jak to się sprawuję.

 

jezu 500 zł to dobra cena ?

taki zestaw skompletuje się raczej bez większego problemu za ok 300 zł

magnifier (bez flipa na bok) to ok 240 zł + koli ok 100 zł

taki z flipem kosztował jeśli dobrze pamiętem ok 330 zł

Link to post
Share on other sites

Wiem że za zestaw all china made wyjdzie mniej. Interesuję mnie jakość tego zestawu bo może jest wart tego żeby dopłacić. Miałem aimpointa a.c.m. i wytrzymał 2 strzelanki (pewnie trafiłem na taki egzemplarz) wiec jestem sceptyczny do tanich koli, z drugiej strony mam kopie acog'a od walthera i trzyma już ponad 5 lat (od czasu do czasu tylko baterie zmieniam).

 

Jak ktoś miał ten zestaw, macał, używał, etc. proszę o opinię. Temat został założony aby dowiedzieć się czegoś o tym konkretnym zestawie.

 

Pozdrawiam.

 

edit. wcześniej napisałem że wyjdzie taniej niż za odpowiedniki acm, fakt mój błąd nie sprawdziłem aktualnych cen.

Edited by Havoc-eg
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...