Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dziećka

Użytkownik
 • Content Count

  465
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wesołych i przede wszystkim zdrowych Świąt :)
 2. Z tego co piszą na sieci to jest to samo co S&T (premiera była wiosną tego roku), tylko sprzedawane pod inną marką.
 3. Jak tam Panowie? Rozumiem, że Sycylia została obroniona :P
 4. Będę jechał ze Śląska i mogę albo kogoś zabrać z sobą albo do kogoś się przyłączyć :)
 5. Nie wiem za wiele o tej firmie niestety. Widziałem ich post, ale na pewno nie chodzi o części zespołu cylindra, bo cylinder ma inną średnicę. Dlatego zakładam, że chodzi pewnie o lufę i o gumkę, aczkolwiek na pewno komora TNT jest w standardzie VSR. Z ciekawostek to na necie jest jeszcze recenzja Neo i test wersji tuningowanej Ciekawe tylko ile będzie kosztować wersja drewniana, no i szkoda, że przesyłka na Evike kosztuje 80 USD, na SwitAirsoft tylko 20 USD, ale z tego co widziałem, to nie mają wersji stockowej.
 6. Ostatnio pojawił się także nowy Mauser sprężynowy bezłuskowy - podobno wzorowany na Tanace sprężynowej. Na razie dostępny tylko z kolbą z tworzywa, latem ma wyjść wersja drewniana. Magazynki na 24 kulki. TNT wypuściło do repliki zestaw tuningowy 500 FPS, nową komorę i inne części tuningowe. https://www.evike.com/products/88693/ https://www.switairsoft.com/product-page/t-n-t-kar-98k-complete-upgrade-kits https://www.switairsoft.com/product-page/pre-upgraded-s-t-kar98k
 7. Chciałbym się odnieść do pomysłu nagrania krótkiego "fabularnego" filmu. Wiadomo, że ekipa filmowców zrobi to najlepiej, ale zawsze można też własnym siłami napisać jakiś nie za skomplikowany scenariusz, przed jakąś grą zebrać dwie ekipy (złych i dobrych), zaaranżować parę scen, nakręcić z różnych ujęć (także z pierwszej osoby) i zmontować filmik. Fajnie, jakby z tego zrobić zwiastun jakiejś nadchodzącej gry, i tak np. jakby to zrobić pod Husky to mogłyby to być perypetie spadochroniarzy na Sycyli :) Pytanie czy byliby jacyś chętni na takie przedsięwzięcie :)
 8. Ech, będzie walka na budynkach, a ja odpadam niestety :( Mam nadzieję, że Kameraden zepchną tych wrednych aliantów do morza :P
 9. Przystanek Stalingrad - zacięte walki o Dworzec Główny (Zofiówka)
 10. Świetna impreza, super, że położony był nacisk na CQB, bo to rzadkość w ASH :D Wielkie podziękowania dla Marka i pozostałych chłopaków :)
 11. Ardeny 1944 - zakończenie sezonu 2018, tylko pogoda inna niż 70 lat temu :)
 12. Trzymam kciuki aby pogoda dopisała tak jak rok temu, bo klimat był nieziemski :D
 13. Jeśli termin będzie mi pasował to oczywiście się pojawię :)
×
×
 • Create New...