Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

comando.pl


Recommended Posts

Jako iż nie znalazlem opini na temat tego sklepu stworzyłem nowy temacik. Akurat sa w nim wszystkie produkty które zamierzam kupić a opini nie ma o sklepie. Czy ktoś może coś o nim powiedzieć. Oto link http://www.comando.pl/

 

Zakupiłem tam spodnie i rękawiczki. Bardzo fajny kontakt ze sklepem. Przesyłka była by u mnie wcześniej lecz niestety w sklepie nie było spodni i czekałem na dostawę do nich helikona. Ogólnie polecam bardzo fajny sklep.

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Co do Comando.pl Według mnie mają tam wielki burdel. Zamówiłem 7 rzeczy które wszystkie były niby dostępne co się okazało, że za kilka godzin od zamówienia dostaje telefon czy mogą dać inne kulki ponoć lepsze i więcej w opakowaniu ale o mniejszej wadze wyraziłem zgodę na zamianę, kolejne pytanie czy mogą dać inne naboje CO2 powiedziałem że nie bo są gorsze jakościowo (dostałem te które on zaproponował chociaż ich nie chciałem). Na tym telefon się skończył dostaje meila paczka wysłana ale w paczce brak kulochwytu doślą go na swój koszt za 2 tygodnie ( jak zamawiałem na sklepie oczywiście był dostępny). Otwieram paczkę prawie wszystko się zgadza oprócz tarcz strzeleckich zamówiłem 2 rodzaje z inną grafiką ale dostałem w jednej grafice (oczywiście 2 rodzaje na stronie dostępne) No i teraz rozwiązanie z kulochwytem mija 2 tygodnie od zadeklarowania dostarczenia brakującej rzeczy nie ma paczki ani telefonu (mogli by chociaż zadzwonić napisać maila, że jeszcze nie mają będzie za tyle i tyle czy chce Pan jeszcze czekać czy oddać pieniądze)oczywiście ja musiałem dzwonić wyjaśniać itp. skończyło się na tym że oddali kasę za kulochwyt. Krótko mówiąc na 7 rzeczy które zamówiłem dostałem 6 z tego 3 zamienniki. Więc sami zadecydujcie czy warto tam kupować ja tam więcej nie kupie.

Link to post
Share on other sites

Kielbicz przeczytaj swoją opinię jescze raz i sam wyciągnij wnioski czy sklep jest ok.

 

Kupiłem już trochę gratów w comando.pl i nie mam żadnych zastrzeżeń do sklepu , super kontakt , jak nie odbiorą to oddzwaniają , jak proponują coś zamiennego to lepszej jakości (z autopsji) . Ogólnie sklep jest zaje...

 

Dodam iż nie specjalizują się w ASG ale mają trochę tematów w dobrych cenach , u nich kupiłem swoje pierwsze KWA + cały szpej .

Link to post
Share on other sites

Kielbicz przeczytaj swoją opinię jescze raz i sam wyciągnij wnioski czy sklep jest ok.

Jak opinia może być pozytywna jeśli po 3 tygodniach nie dostałem tego co zamawiałem. Dostałem zamiennik którego nie chciałem. Na sklepie mają towary których w magazynach nie ma. Jeśli zamawiam dany produkt to chcę to co zamówiłem.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Zamówiłem pojedyncze ładownice do m14 które ciężko dostać i pomimo,że też nie mieli ich na stanie - na drugi dzień już zadzwonił koleś,że są już i czekają na odbiór - jeszcze niezły rabat dostałem.Jeśli ktoś szuka sklepu z rzeczami trudno dostępnymi i dobrej jakości (nie chińszczyzny) to polecam kontakt z tym sklepem.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Szczerze polecam ten sklep. Kontakt na najwyższym poziomie, przy zamówieniu dostałem maila z prośbą o poprawienie numeru telefonu (przestawiłem jedną cyfrę) aby kurier mógł dostać prawidłowy numer - duży plus za pilnowanie takich istotnych szczegółów. Dodatkowo byłem na bieżąco informowany kiedy paczka zostanie nadana. Pan z obsługi dzwonił także do mnie zaraz przed wysłaniem repliki alby ostrzec mnie przed dosyć ubogim miejscem na akumulator oraz pomóc w dobraniu odpowiedniego, polecił się także do wykonania tuningu repliki. Giwera przyszła do mnie pancernie zapakowana w 2 kartony drugiego dnia od wysłania.

Trzeba przyznać, że obsługa bardzo dba o klienta, ceny nie są zawyżone, a wybór produktów szeroki. Polecam!

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...