Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza replika


Recommended Posts

Witam kupuję sobie pierwszą replikę i mam dwa pytania?

1 kupić sobie replikę do CQB i "frontu" (np mp5) czy oddzielnie.

2 Poleci ktoś dobrą szturmówkę i pistolet maszynowy? Tak do 400 zł

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Zauważ że ten ares ma stokowy gb (poza zębatkami i tłokiem, co nie przekłada się zbytnio na fps-y) i według specshopu ma 320-360fps http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=5352&name=ARES_-_G36C_-_AR-006.

 

A to ciekawe, mi po przeglądzie ( oczywiście także pełen stock ) napisali że na 0,2 BB ma 400 FPS... bardzo interesujące.

 

 

 

Wracając do tematu to CM.028 może być troszkę za długa do CQB dlatego IMO lepiej zainwestować w G36C JG, w polu masz kolbę rozłożoną, a w budynku ją składasz przez co łatwiej bd manewrować nią w ciasnych pomieszczeniach.

Link to post
Share on other sites
(...) lepiej zainwestować w G36C JG, w polu masz kolbę rozłożoną, a w budynku ją składasz przez co łatwiej bd manewrować nią w ciasnych pomieszczeniach.

Jeśli już "gienia" (moja miłość) to proponuję najbardziej uniwersalną wersję G36K.

 

PS.

Trzeba wymienić łożyska na stalowe, ślizgowe, przy zamówieniu napisz, to Ci wymienią od razu w serwisie sklepu.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem?

 

@Topic: Cm.028 + sprężyna M90/M100.

 

Nie mam problemu z czytaniem, napisałem wcześniej że proponuję jedną replikę, ale porządną. Autor pytał czy warto kupić plastikowego kałasza w systemie TM za ~410 zł, lepiej chyba jest kupić Boyi'a za 500, prawda? A pozostałe 300 wydać na mundur/magi/kamizelkę/mundur/buty czy co się komu podoba.

Link to post
Share on other sites

Mundury mam 2 helmÓw co niemiara u itp. PS piszĘ z fona wiec sa bŁĘdy.

 

 

 

To niech Ci się zachce pisać bez błędów. Oprogramowanie telefonu posiada i wielkie litery i kropki i znaki diakrytyczne też.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...