Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tokyo Marui VSR-10 G-SPEC


Recommended Posts

Witam, mam do was małe za pytanko odnośnie repliki wyżej ;) Ponieważ ta replika dostępna jest tylko u redwolfów więc nachodzi się pytanko czy jak kupię

 

:http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/Sniper_Rifles_Tokyo_Marui_Tokyo_Marui_VSR_10_G_SPEC.htm

 

 

^

To czy będę musiał dopłacać coś więcej niż tylko dostawę? Czy też będę musiał wyłożyć za nią podatek ?

 

Nigdy nie kupowałem za granicą a szczególnie repliki, i nie mam pojęcia jak tam jest :D

 

 

Z góry dzięki wielkie ;)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jeśli ma być wszystko załatwione legalnie- płacisz cło i vat. Czyli całkiem sporo :D

 

A czy był byś tak miły i przeliczył lub podał całkowitą cene tego wszystkiego ? Hmmm lub polecił jakąs dobrą replikę Sprężynowa która po za kupie bedzie sie nadawały pod tuning?? zalezy mi na szczelności komory a słyszałem ze vsr właśnie do takich należy prawda ?

Link to post
Share on other sites

VAT 23%, cło różnie, od 0 do 8% zdaje się, wysyłka wg tego co poda sklep. Teraz ściąga:

 

Klikamy start>>akcesoria>>kalkulator.

spisujemy kwotę w dolarach. Dodajemy cenę przesyłki która poda Ci sklep. Dodajemy 0,23 razy to co nam wyjdzie i jeszcze 0,08 razy pierwotnej kwoty. Teraz całość mnożymy przez kur po jakim pójdzie przelew/po jakim masz zamiar kupić walutę. Włala!

Edited by dexterkrak
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...