Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Połamane drewno na rękojeści CM.042S


Recommended Posts

Replika CM.042S - kupiłem niecały miesiąc temu używaną. Niestety, nieopatrznie, podczas transportu puścił mi pasek z pokrowca, przez co replika uderzyła o ziemię pionowo, od strony kolby. Połamała się przy tym drewniana (jak wiadomo - dość lichej wytrzymałości) obudowa rękojeści. Chciałbym to naprawić, lecz jestem nowy w ASG i nie bardzo wiem, jak i gdzie to można uczynić. Czy można to gdzieś kupić, wymienić? Oczywiście, nie za wszelką cenę (ostatecznie to czymś okleję...), ale chciałbym wiedzieć, czy jest taka opcja. Jestem z Katowic.

Link to post
Share on other sites

Jak masz choć trochę smykałki w rękach, to poszukaj na allegro, albo po bazarach staroci oryginalnych okładzin od AK47. Potem chwila zabawy z pilniczkiem i będziesz mieć fajne okładki. Nie jest to droga zabawa, łoże dolne można złapać za 30zł wraz z okuciem (metalowa blaszka z tyłu), a górną nakładkę za 10zł.

Link to post
Share on other sites

jest klej zajebisty do drewna , a dokładnie do trumien. Poszukaj na necie , nie wiem jak sie nazywa , ale jest żółty . jak zaschnie jest nie do zdarcia, w koncu ma trzymać trumne w całości :D Ja nim kleiłem wiele rzeczy na które napierały większy siły i nic sie nie działo ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...