Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam :) Właśnie dostałem rk-02 odpakowuję, podłączam baterię i oglądam karabin. Wszystko fajnie tylko zastanawia mnie dlaczego taki pręcik pod lufą lata mi tak, że normalnie może wypaść. Chodzi mi o ten element: http://www.imagebanana.com/view/jclb08l4/95ae26c27a.jpeg

Wiecie o co chodzi? :D

 

 

Jak ustawia się hop siup w tym karabinie? :D

Edited by fusi
Link to post
Share on other sites

Witam :) Właśnie dostałem rk-02 odpakowuję, podłączam baterię i oglądam karabin. Wszystko fajnie tylko zastanawia mnie dlaczego taki pręcik pod lufą lata mi tak, że normalnie może wypaść. Chodzi mi o ten element: 95ae26c27a.jpeg

Wiecie o co chodzi? :D

 

 

Jak ustawia się hop siup w tym karabinie? :D

Odsuwasz zamek i poruszasz takim dzyndzlem, jak być instrukcje przeczytał to byś wiedział.. To jest wycior, dlaczego to Ci nie powiemy zaklej izolką albo coś innego wymyśl coś.

Link to post
Share on other sites

Hop up masz pod odsunięciu klapy wyrzutu łusek

Ten element latający pod spodem to wycior, niektóre modele mają prawdziwy, niektóre atrapy, parę razy się przydał na strzelance po prostu go dobrze włóż powinien się trzymać.

 

A twoja dołączona grafika nie działa

Link to post
Share on other sites

Aha to spoko :D Myślałem, że jakiś mankament. Trochę pali w oczy ten gówonznal no ale nie jest źle jak na replikę za tą cenę.

 

Jak się ściąga przednie łoże? :) Chcę sobie drewno z ostrego ak zakupić i włożyć tam :D

Edited by fusi
Link to post
Share on other sites

Na podstawie szczerbiny jest taka dźwigienka, przekręcasz ją i zdejmujesz górne łoże. Potem wyciągasz wycior i wewnątrz dolnego łoża, przy lufie jest kolejna dźwigienka, którą musisz wyjąć. Zdejmujesz i już, po strachu.

Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie. Mam dziwny problem z moim rk-02. Pojechałem dziś sobie elegancko do lasku żeby przetestować replikę, którą dostałem 12 czerwca. Wszystko fajnie, podłączam baterie jeden strzał i jeb. Tłok(?) się nie rusza, nie wypluwa kulek. Słychać tylko pracę silnika i chyba zębatek. Po prostu po naciśnięciu spustu nie strzela tylko słychać pracę silnika. Nie rozbierałem nic bo karabin jest na gwarancji w sklepie redberet.pl . Wiecie może co się mogło stać? :/

 

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie. Mam dziwny problem z moim rk-02. Pojechałem dziś sobie elegancko do lasku żeby przetestować replikę, którą dostałem 12 czerwca. Wszystko fajnie, podłączam baterie jeden strzał i jeb. Tłok(?) się nie rusza, nie wypluwa kulek. Słychać tylko pracę silnika i chyba zębatek. Po prostu po naciśnięciu spustu nie strzela tylko słychać pracę silnika. Nie rozbierałem nic bo karabin jest na gwarancji w sklepie redberet.pl . Wiecie może co się mogło stać? :/

 

 

Pozdrawiam.

A po co takie pytania zadajesz? Chyba, że po po prostu z ciekawości. Oddaj im to (po to jest gwarancja) i niech oni się tym martwią.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...