Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 JG608 czy CM028.


Recommended Posts

Ja wolę http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_33&%20products_id=1000

Jakoś mi się bardziej podoba, że jest jak jakiś lekki karabin maszynowy.

Z G36 taki karabin maszynowy, jak ze mnie hurysa... :hahaha:

Mam też tę wersję, kupiłem do niego bębenek i okazało się, że pasuje jak wół do karety. Bez sensu! :maniak_zle:

Długa wersja jest na prawdę długa "wiosło", można do niego dokupić lunetę i wykorzystać w ostateczności jako replikę dla "strzelca wyborowego w drużynie", ale to wymaga dodatkowych inwestycji, sprężyna M130, tłok, preclufa itd itp, a i tak snajperki z niego nie zrobisz.

Najbardziej uniwersalna wersja to G36K.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
Z G36 taki karabin maszynowy, jak ze mnie hurysa...

A o MG36 słyszałeś? ;)

 

Przy okazji - nie opowiadajcie o tym, że rozrzut między poszczególnymi wersjami się różni.. Osobiście nie widzę różnicy w celności pomiędzy wersją C, K i normalną, oczywiście wśród stockowych replik.

Link to post
Share on other sites

A o MG36 słyszałeś? ;)

Tak słyszałem, ale @Cichy112 wrzucił likn do G36...

 

Przy okazji - nie opowiadajcie o tym, że rozrzut między poszczególnymi wersjami się różni.. Osobiście nie widzę różnicy w celności pomiędzy wersją C, K i normalną, oczywiście wśród stockowych replik.

W zasadzie masz rację, ale między produktami JG - wersją podstawową, a C w skutecznym zasięgu niewielka różnica jest. Jednak to 248 mm różnicy w długości lufy, w G36C jest ona niemal o połowę krótsza. Miałem jednocześnie obydwie i to jest zauważalne.

Link to post
Share on other sites

W tej chwili mam C i K i różnicy nie ma. Między K (swoją) a normalną wersją (nie moją) też różnicy nie było. Niestety, bezpośrednio porównać C i normalnej nie miałem okazji, bo zawsze różniły się jakimś elementem (np. gumą HU).

 

A odnośnie MG36 - w wersji Airsoftowej różnice ograniczają się chyba tylko do rodzaju magazynka i chwytu (a i tego pewien nie jestem), czy nie?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...