Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pełen mundur jako wyznacznik "porządności"?


Recommended Posts

Ja na strzelankę nie ruszam się bez mojego CIRAS'a lub IBY od kiedy CIRAS uratował mnie od połamanie żeber ;]

Osobiście teraz mieszam UCP z czarnym oporządzeniem (do CQB, więc kamuflowanie nie gra aż takiej roli).

Co do mieszania mundurów z dwóch innych armii ? Stanowcze NIE !

Mówię tu tylko o innych armiach bo widziałem kilka fajnych hybryd tych samych wzorów tylko że w innych kamuflażu (woodland/desert).

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Pewnie nadział się na jakiś pręt, czy belkę, a CIRAS miał miękkie i twarde wkłady, które uchroniły przed uszkodzeniem i zamortyzwały.

 

O jakiej porządności rozmawiamy? Dajcie spokój, ASG to ma być przede wszystkim frajda, a nie kto jest ładniej i schludniej ubrany. Przesadzacie, każdy się ubiera tak jak mu pasuje, jak jest wygodnie, jaka jest pogoda, jaka strzelanka itd. W mieszaniu kamuflaży, czy ciuchów wojskowych z cywilnymi nie widzę nic złego, różne połączenia mogą wyglądać o wiele ciekawiej i lepiej działać niż komplety. Takie tematy są dość śmieszne, no, ale cóż, lato się zbliża i wysyp zielonych, jak co roku.

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie spokojnie można mieszać style byle to robić z głową. Dla mnie osoba w Jeansach, koszuli w kratę i PC na klacie i Bejsbolówką na głowie jak odpowiednio dobierze rzeczy może wyglądać Pr0. Byle by to robiła z głową tak jak mówię. ;)

Zakładanie luźnych gaci, złych rozmiarów ubrań, stłamszonych i wyglądających na takie jak by w tym ktoś chodził i spał, butów nie dobranych do całości to jest raczej obciach... stąd się potem bierze to że ich nigdy się nie fotografuje itp. ;)

Link to post
Share on other sites

Porządność, o której rozmawiamy, to pogląd dwóch osób, które autentycznie w to wierzyły (i chyba nadal wierzą). Ja zapytałem o zdanie, licząc na odpowiedzi bardziej doświadczonych graczy, spodziewając się pewnej liczby standardowych reakcji pewnej grupy użytkowników tego forum. Taki już jego urok, ale mimo wszystko dziękuję za pomoc (tym, którzy pomogli, oczywiście).

Link to post
Share on other sites

Zajebisty wątek otworzyleś :icon_biggrin: to taki samograj można pisać i pisać i w sumie nie wiadomo o czym ludzie piszą czy o swoich oddczuciach, pogądach czy o faktach :biggrin:

 

ośmielam się twiedzić, że będę tu wyrazicielem większości osób używajacych tzw"marpatów", że co do zasady jest nam wszystko jedno w czym ludzie latają na strzelankach czy milsimach bo zasada jest prosta dla uproszczenia walimy zawsze do wszystkiego co "marpatem" nie jest :biggrin:

Dlaczego nosimy "pelny szpej" tzn. pelne camo, kamizelki z kevlarem i plytami, oryginalne kevlary na glowach i mase mniej lub bardziej potrzebnych gadzetow? bo tak nam sie podoba, lubimy grzac sie w 40 stopniach w plytach, przepacac gacie pod kevlarowym najajnikiem i lubimy ten splywajacy po skroniach pot spod helmu :icon_biggrin:

tacy jestesmy :icon_biggrin:

i naprawde wali nas czy wladujemy serie w goscia co ma na sobie nowego flectarna, ruskie szmaty czy chodzi w worku na kartofle.

Podsumowujac, nie stresuj sie kwestami wyglądu, mieszania camo olej opinie innych (jakie to w sumie ma znaczenie), po prostu baw sie dobrze ... i tak dosięgnie Cie predzej czy później seria od goscia w "marpacie" :biggrin:

Edited by Sanders
Link to post
Share on other sites
(...)Podsumowujac, nie stresuj sie kwestami wyglądu, mieszania camo olej opinie innych (jakie to w sumie ma znaczenie), po prostu baw sie dobrze ...

Popieram w całej rozciągłości! :maniak_OK:

 

(...) i tak dosięgnie Cie predzej czy później seria od goscia w "marpacie" :biggrin:

... i vice versa...

Flecktarnowiec. :maniak_jezyk2:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...