Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sisi

Użytkownik
 • Content Count

  338
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,903 profile views
 1. sisi

  Medyk

  Krótki reportaż o rannych w Afganistanie: http://www.interia.tv/wideo-postrzaly-kontuzje-oparzenia-i-choroby-zolnierze-na-froncie,vId,924449
 2. A Marine hands out humanitarian rations at an aid distribution site near a landing zone in Leogane, Haiti. Marines established a receiving area for Haitian earthquake victims at a missionary compound.
 3. Cześć, Ogólnie filmik jest do bani i chłopak ubrał się w to co miał i chce niby pokazać co ma w szafie a nie to co ma DEA na sobie... ot co takie "real, real cool...". ;)
 4. A wejdź sobie na stronkę ADSa i tam zobacz w katalogach... http://www.adsinc.com/
 5. Jak dla mnie spokojnie można mieszać style byle to robić z głową. Dla mnie osoba w Jeansach, koszuli w kratę i PC na klacie i Bejsbolówką na głowie jak odpowiednio dobierze rzeczy może wyglądać Pr0. Byle by to robiła z głową tak jak mówię. ;) Zakładanie luźnych gaci, złych rozmiarów ubrań, stłamszonych i wyglądających na takie jak by w tym ktoś chodził i spał, butów nie dobranych do całości to jest raczej obciach... stąd się potem bierze to że ich nigdy się nie fotografuje itp. ;)
 6. Ok, u nas bardziej idą GMRSy. ;) Ot co.
 7. Jak już to to: http://www.toysoldier.com.hk/product_details.php?pid=252 Pogadasz sobie z ludźmi z GMRS. Co do zasięgu to łapie jakieś 300-400m. Próbuję rozkminić jak zwiększyć moc tego radia. Mam takowe dobrze działa z oryginalnymi zestawami słuchawkowymi.
 8. Wszystko zależy od klasyfikacji produktu. Prywatna osoba wyśle i normalnie przyjdzie. Z firmami wszystko zależy od tego czy mają pozwolenia na wysyłkę danego sprzętu poza US, APO/FPO.
 9. Volver nie był dobrą kopią. Był na siłę zwężony po bokach i nie trzymał wymiarów. Sprzedałem. Dobrą kopią to jest hełm firmy Mustang. Ale to wielkość M/L.
 10. Tak, tak Chuck z Oliverem często biegali po bazach tam gdzie DEA była bo Ci mieli zawsze ciekawe zadania (choć Oliver bardziej pilnował się baz ale Chuck nie stronił od "wycieczek". :D
 11. Proszę zajrzyj sobie do mojej galerii na Picassie - Link w moim opisie i tam pod DEA FAST masz część zdjęć. Nie wrzucałem wszystkich bo tego dużo jest z rożnych ich akcji... A że zajmuję się ichnią rekonstrukcją to pilnuję tematu... ;)
 12. Oczywiście. :) Oni noszą prawie wszystko. :D I tak mają na wyposażeniu Mk17. A teraz zobacz Mati13k co ma za Patch na klapie obok flagi - zakrywa go częściowo pasek. Jest to Patch DEA FAST ALPHA Team. ECEK, Stygmat - 2 zdjęcie to DEA FAST CHARLIE Team. Całość to Charlie Team + po środku reporter. Mam ich zdjęcia z tej akcji gdzie dokładnie widać że są z DEA. DEA FAST to taka formacja gdzie używają wszystkiego co się da. :D Ściśle współpracują dodatkowo z Marines, DEVGRU i NSami --> najcześciej są ulokowani w ich bazach stąd mają AOR1. DEA FAST ALPHA Team - mundury MC
 13. Ja nie miałem problemu z STALKERAMI wszystkie na max mi chodziły dobrze.... ;)
×
×
 • Create New...