Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

A ja mam pytanie o ten adapter, jak wypada on jakościowo przy innych adapterach dostępnych na rynku, bo cena kusi. :icon_biggrin:

Dołączam się do pytania, bo właśnie chce go zakupić.

A akurat te magi od Boyi są w miarę dobre?

Bo są 2x tańsze niż magazynki normalne do G36.

Link to post
Share on other sites

Nie wypowiem się co do adaptera P&J bo mam z battleaxe (cena prawie identyczna) . Ale jako że jest to kawałek plastiku to pewnie nie za zauważysz różnicy. Magi mam te same i podają dobrze tylko mają straszne luzy w tym adapterze ale mi to nie przeszkadza. Co do samych magów jak na swoją cenę (szukaj na allegro chodzą w granicach 20-25zł) są dobre. Jedyny problem jaki z nimi miałem to lamią się te plastiki trzymiące wkład w obudowie. Ale ja sobie z tym poradziłem.

Link to post
Share on other sites

Dołączam się do pytania, bo właśnie chce go zakupić.

A akurat te magi od Boyi są w miarę dobre?

Bo są 2x tańsze niż magazynki normalne do G36.

 

Nie są dwa razy tańsze bo magi BOYI do G36 są po 32 zł na Allegro a do M4 są po około 25 zł. Nie widzę sensu babrać się z adapterem zwłaszcza, że magi BOYI do G36 są całkiem niezłe (miałem 7 sztuk i nigdy nie miałem z nimi problemów).

Link to post
Share on other sites

Nie są dwa razy tańsze bo magi BOYI do G36 są po 32 zł na Allegro a do M4 są po około 25 zł. Nie widzę sensu babrać się z adapterem zwłaszcza, że magi BOYI do G36 są całkiem niezłe (miałem 7 sztuk i nigdy nie miałem z nimi problemów).

Ale magazynki G36 są brzydkie (chodzi mi o te z imitacją naboi) i są większe...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...