Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam Może ktoś robił lub wie czy da rade przełożyć części wewnętrzne czyli szkielet, mechanizmy oraz tłok z dyszą z KJW ABS do body od Bell metal?oczywiście żeby to działało Na pewno lepsze części ma KJW niż bell; bo już mam kilka problemów z bell mechanicznych, a to zacięcia czy też zużył się zbijak do gazu.

Myśle nad tą wersja jako dawca.

http://allegro.pl/beretta-m92f-limited-edition-kjw-780g-i2404488758.html

 

Z tego co wiem bell i KJW maja te same części po zamianie zamka KJW metal do Bell i na odwrót obie repliki działają.

 

Pozdrawiam Dawid

Edited by Brother
Link to post
Share on other sites

Da się, ja tak przekładałem. Generalnie, jedyne co to dolny szkielet chyba będzie trzeba podpiłować, w okolicach tego pierdolnika do zdejmowania zamka, a tak to reszta działa. Polecam też przełożyć do metalowego zamka od Bella bebechy od KJW (z zamka, nie doczytałem i nie wiem czy całość chcesz przekładać), u mnie zmniejszyło to luzy na zamku. Nie wiem jak i nie wiem czemu, ale takie są fakty.

Link to post
Share on other sites

jedynie co z belli myślę zostawić to tylko łoże ,zamek,lufę,okładziny całą reszta od KJW :D

Z innej strony KJW wywalę all plastikowe części ;)

czyli Karmazyt mówisz że daje to rade ? BO z tą bell mam problemy co zrobię ją to w domu all sprawnie a na battelce nie działa -,-

Link to post
Share on other sites

Generalnie to z Bela zostawiłem szkielet zewnętrzny, okładziny i zamek. Do tego jakieś tam zewnętrzne pierdoły te ruchome, które były metalowe, bo w KJW niektóre miałem plastiki. Włożyłem cały zespoł hop upa z lufą, dolny "gearbox" (nazwij to jak chcesz). Kombinowałem z dodaniem lufy z gwintem na tłumik, ale zachorowałem na 1911 i M92 poszła do znajomego, który do tej pory jej używa, i działa wszystko.

 

Acha - i polecam wymianę tłoku/bloku gazowego (nie pamiętam dokładnej nazwy) na HFC - zauważyłem, że jest najwytrzymalszy, a reszta pęka przy tym pierdolniku co kulki z maga podaje.

 

PS. Po pracy jestem, sory za chaotyczne pisanie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...