Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Coś dla początkującego.


Recommended Posts

Witam. Ostatnio postanowiłem zabawić się w asg. Poprzeglądałem trochę forum i myślę, że znalazłem odpowiedni karabin dla siebie: http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/cm-028-a-tactical.html . Nie mam zamiaru wystawiać na próbę waszej cierpliwości i pytać czy to dobry wybór bo macie już chyba tego dość :P . Chciałbym się raczej dowiedzieć jaki rodazaj ochrony oczu polecacie. Chciałbym czuć się bezpiecznie dlatego chyba zdecyduję się na maskę. Moje pytanie brzmi: czy dostanę jakiś dobry sprzęt tego typu za około 150 zł? Jeśli tak to jaki konkretnie? Chciałbym się też dowiedzieć jakiej wagi i jakiego producenta kulek powieniem używać do tego karabinu. Jeśli to zły dział, przepraszam. Z góry dziękuję za pomoc :)

Link to post
Share on other sites
(...) kulki G&G (...).PS. kulki oczywiście 0,23g.

G&G nie produkuje kulek 0,23.

 

Za polecanie tej maski (choć mam taką i używam z powodzeniem) zostałem nie tak dawno odsądzony od czci i wiary!

 

Replika (polecałbym G36K, ale w Tajwangun koszmarnie droga).

Okulary (polecałbym STTI, ktorych używam z powodzeniem od czterech lat, ale zostanę zaraz opluty) .

Maska.

Kulki (bez żadnych problemów używam Guarder 0,23 ze starych zapasów, ale podobno ostatnio pogorszyła się ich jakość).

 

Niestety nie udało mi się znaleźć wszystkich produktów w jednym sklepie... :bialaflaga:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

G&G nie produkuje kulek 0,23.

 

 

Za polecanie tej maski (choć mam taką i używam z powodzeniem) zostałem nie tak dawno odsądzony od czci i wiary!

 

Replika.

Okulary.

Maska.

Kulki.

 

Niestety nie udało mi się znaleźć wszystkich produktów w jednym sklepie... :bialaflaga:

 

 

A to sorry, nie zauważyłem, że G&G nie robi 0,23. PJ i rocketsy też są ok.

Ja czytałem, że ta od ACM dużo gorsza od TMC nie jest...

I wyżej podałem wszystko z jednego sklepu.

Link to post
Share on other sites

Bardzo wszystkim dziękuję za szybkie odpowiedzi :happy: . Mam do was jeszcze jedno, może i głupie pytanie. Jak patrzę na tę maskę to trochę nie budzi mojego zaufania. Czy kulki na pewno nie przelatują przez te kratki? Jak jest z kulkami biodegradowalnymi?

Link to post
Share on other sites

Nic nie przelatuje. Nie wiem jak z rozpadaniem ale i tak nic Ci się nie stanie. Jak masz jakieś ale do tej maski to przed strzelanką "przestrzel" ją z bliska tak samo jak okulary :) Może się trochę powyginać ale to tylko to się z nią stanie.

Link to post
Share on other sites

Nic nie przelatuje. Nie wiem jak z rozpadaniem ale i tak nic Ci się nie stanie. Jak masz jakieś ale do tej maski to przed strzelanką "przestrzel" ją z bliska tak samo jak okulary :) Może się trochę powyginać ale to tylko to się z nią stanie.

 

A ja słyszałem, że z kulkami bio to taki trochę shotgun się robi...

Link to post
Share on other sites

Kulki bio są zazwyczaj gorszej jakości (szybciej się zniekształcają) i są zauważalnie droższe. Jeśli jesteś ekologiem to możesz używać :)

 

@kjujiczek - czy to maska ACM, czy TMC mi to nie robi, bo jak grasz w lesie z normalną ekipą, to nikt nie celuje w twarz cały czas. A pojedyncze trafienie przetrwa i ACM, i TMC...

 

 

Widzisz, jakbyś troszkę głębiej poczytał a nie dawał się fantazji ponieść to byś się dowiedział że przestrzelania ACMów trafiły się dotychczas dwa razy. Większy problem jest z pękaniem siatki podczas dopasowywania do bużki oraz fatalną jakością wykonania ( która w przypadku masek TMC jest trochę lepsza a i tak kudy im do masek BrassGuarda),

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...