Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gracie panowie? Bo jeśli tak to mam problem z połączeniem się, wszedłem na podany kanał, widzę że poza mną są jeszcze 2 osoby, ale wydaje mi się że mnie nie słychać ani ja nikogo nie słyszę. Nick ten sam co na forum.

Dawno TS nie obsługiwałem :icon_neutral:

Link to post
Share on other sites

Wczoraj (właściwie dzisiaj :wink: ) jak się zebrałeś Trochę nas przetrzepali w Cherno, plecak odratowany ale ja niestety poległem na polu chwały od kuli snajpera. Wymyśliliśmy fajną koncepcje żeby w czwartek przebić się do Zelenogorska z okolic Baloty, sprawdzając po drodze Deer Standy i Green Mountain. W Zeleno może nawet uda się autko poskładać?

Do Cherno albo Elektro nie ma sensu wchodzić tak jak to zrobiliśmy wczoraj. Za długo się włóczyliśmy w te i nazad, jeśli będziemy chcieli tam wlecieć to trzeba konkretny plan które miejsca szabrujemy i zrobić to jak najszybciej.

Dzisiaj bym jeszcze raz lotnisko odwiedził, broń jakąś muszę zdobyć. Tyle że tym razem trzeba to zrobić po cichu, bo ostatnio bolało.

 

A właśnie, chłopaki chcieli się na skajpa przenieść, ja tam cholerstwa za bardzo nie ogarniam, więc na nich organizacja spada :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Tak jak Spirit napisał, przenosimy się na skypa, ponieważ u dwóch osób na ts'ie leci echo aż miło, kto byłby jeszcze chętny to podawajcie dane na pw do skypa, zrobimy jakąś większą akcje w czwartek... a i jeszcze potrzebowalibyśmy z jednego drwala ^^

Link to post
Share on other sites

Przed chwilą spotkałem się z czymś dość niezwykłym. Na drodze do Komarowa od strony Kemenki leżało 3 NPC, jedyne co pisało po najechaniu na nich celownikiem to "Engineer". Nie miałem czym ich ubić, a szkoda bo mieli plecaki Alice i prawdopodobnie jakieś bajery w nich. Nawet próbowałem zeków na nich ściągnąć, niestety bezskutecznie.

Punky, będziesz grał to się chętnie dołączę.

Link to post
Share on other sites

Gdyby coś to ja z Blikxem i Atanaelem to starzy kumple ;D Więc jak coś pisać do któregoś z nas ;) Dzisiaj spróbuję się przebić do Baloty albo gdzieś koło niej :) I poczekam tam za wami. Oczywiście wyłączę się z serwa bo nie ma opcji żebym tam po prostu kampił do waszego przybycia ;d

Link to post
Share on other sites

Tak jak Spirit napisał, przenosimy się na skypa, ponieważ u dwóch osób na ts'ie leci echo aż miło, kto byłby jeszcze chętny to podawajcie dane na pw do skypa, zrobimy jakąś większą akcje w czwartek... a i jeszcze potrzebowalibyśmy z jednego drwala ^^

 

Jak leci echo to albo coś w opcjach nie halo, albo mają przebicie na gniazdkach (polecam kupić karty dźwiękowe, a pierdzący tranzystor wyłączyć)

Link to post
Share on other sites

Oka, tak jak ustalone jestem 3km od nowego soboru tam się jutro ustawimy i przeformujemy, znajdziemy coś do żarcia i pićka i resztę ustali sie w praniu.

 

http://dayzdb.com/map#5.065.073 las na północy wydaje się być ciekawym punktem obserwacyjnym, jest wieżyczka można prowadzić obserwacje na stary i nowy sobór.

 

PS.

 

Niestety nie zamierzam się przerzucać na skype'a, zapraszam na TS'a i proszę nie zapominać o guziku.

Link to post
Share on other sites

Ogólnie gra mi się podobała, tylko że szkoda mi tego gościa z magazynkami :P. Tak poważnie. Chciałbym zająć się budowaniem pojazdu ( http://dayzwiki.com/wiki/index.php?title=Vehicle_Repair ), więc co myślicie o tym pojeździe http://dayzwiki.com/wiki/index.php?title=Military_Offroad ? Tylko musimy wspólnie znaleźć części do samochodu. Oczywiście wpierw broń, ale samochód się przyda.

 

P.S. Będę dopiero 20, bo coś mi wypadło i fajnie byłoby gdybyście wbili do gry dopiero o 20.

Link to post
Share on other sites

Trochę się obawiam Starego Soboru. Mało komu z nas została jakaś amunicja, a tam na pewno będzie od zarąbania zeków i zapewne graczy. Jeśli mamy się tam udać to trzeba będzie jakoś szybko uderzyć do tych namiotów wojskowych w północnej części miasta żeby jakąś broń zdobyć.

Aha, sprawa organizacyjna. Dobrze by było żeby wszyscy używali tej mapki. Piszę tak pro forma, bo wczoraj wszystkim i tak linka na TS wysłałem. Pomijając już nawet to że jest bardzo szczegółowa, to podaje koordynaty. Dzięki temu będzie łatwo podawać swoją pozycje. Wczoraj wylogowaliśmy się mniej więcej w 044 090, więc do Starego Soboru blisko, a po drodze mamy 2 deer standy, koniecznie trzeba je przeszukać.

Link to post
Share on other sites

Ja się KU!@# wk!@#$. Idę do chłopaków bo mówią że są w Zielonogórsku, okazało się że ich tam niema. To idę dalej, zobczyłem jakiegoś trolla, który potrzebował morfiny i mnie zabił. Poczym zombie usłyszały strzały i sam padł ;(( Jutro zaczynam od nowa ;(

Link to post
Share on other sites

Ja po paru godzinach owocnego szabru zginąłem od kuli jednego z nas, więc też kiepsko, nadal płacze za AKMem z 9 magazynkami i plecakiem ALICE :wink:

Gdyby nie to że raczej do poniedziałku zbyt wiele czasu nie wygospodaruję, to bym chętnie z Tobą się wyrwał z wybrzeża :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

"A good way to see if a vehicle can be repaired, is to see if you can enter it. Repairable vehicle can be entered, even when damaged." To jest bardzo ważna informacja. Naprawiać tylko można pojazdy do których można wsiąść. W końcu złóżmy ten samochód, bo jak mam słuchać, że ktoś nie wie gdzie jesteśmy, to każdego krew zalewa. Pojazd naprawde ulatwia zycie. Dzięki czemu nie będziemy szukac się godzinę, tylko np. 5 min. Ja mam szybę i koło, a wy? Poszukujemy ten samochód: http://dayzwiki.com/wiki/index.php?title=Military_Offroad.

Vehicles that can be repaired, as of 1.7.0:

Land

GAZ

Offroad Pickup Truck

Pickup Truck

Military Offroad <--- to jest nasz cel

Motorcycle

ATV

S1203 van

Ural Civilian

Air

UH-1H Huey

Sea

Fishing Boat

To jest lista pojazdów które można naprawić. Alternatywnie to można zrobić 2 GAZy ( http://dayzwiki.com/wiki/index.php?title=GAZ )

Edited by Atanael
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...