Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Czemu nieszczęśliwym?

 

Emki BOYI'a są na prawdę słabe.

 

Nieszczęśliwym poniewaz kolba z jakiegos chińskiego ryżu wgniata się oraz suwadło mi się ułamało a ze w opisie pisało drewno + stal to poszedlem z tym do spawacza a jak odebrałem to bylo wszystko roztopione bo bylo to aluminium .

Link to post
Share on other sites

a) To nie wina producenta replik, że było "napisane".

b) To je amelinium, nie pomalujesz tego.

c) Spawacz dupa jest. Bo to nawet nie amelinium tylko pewnie znal.

 

Masz ok. 600 zł? Ja Ci polecę RK któregoś. :P

Link to post
Share on other sites

Nie, tego bym nie polecił, ale ja w ogóle nie jestem specjalnym fanem wyborów Cymy, kwestia gustu.

 

O jakim ty guście gadasz? Porównujesz Boyi do Cymy i twierdzisz, że jedną z najlepszych replik w tej cenie (CM. 003) byś nie polecił? Czym różni się taka Cyma od Dboya? Kulturą pracy? Celnością? Wytrzymałością? Bo moim zdaniem oprócz nazwy firmy nie różnią się prawie niczym. Chinol to chinol, wielkiej różnicy we wzorach replik nie zauważyłem.

 

A co do tematu, eMki Boyi w ręku nie trzymałem ale sądząc po opiniach raczej nie warto byłoby wymieniać na nią Rk, chyba że jakiejś innej firmy (w tych cenach P&J, A&K).

Link to post
Share on other sites

O jakim ty guście gadasz? Porównujesz Boyi do Cymy i twierdzisz, że jedną z najlepszych replik w tej cenie (CM. 003) byś nie polecił? Czym różni się taka Cyma od Dboya? Kulturą pracy? Celnością? Wytrzymałością? Bo moim zdaniem oprócz nazwy firmy nie różnią się prawie niczym. Chinol to chinol, wielkiej różnicy we wzorach replik nie zauważyłem.

 

a) Gdzie porównuje?

b) Nie poleciłbym bo Cym nie lubię, nie lubię w nich gmyrać, dla mnie to fatalna robota. Są źle spasowane, nieestetycznie wykonane i mają w GB ohydny, śmierdzący smar. Kwestia gustu, co kto lubi.

c) Różni się wieloma rzeczami, ale jak widzę jakbym Ci opowiedział to niekoniecznie zrozumiesz. Skoro dla Ciebie "prawie niczym".

d) Nie, chinol to nie chinol. Są lepsze chinole i gorsze.

Link to post
Share on other sites

a) Gdzie porównuje?

b) Nie poleciłbym bo Cym nie lubię, nie lubię w nich gmyrać, dla mnie to fatalna robota. Są źle spasowane, nieestetycznie wykonane i mają w GB ohydny, śmierdzący smar. Kwestia gustu, co kto lubi.

c) Różni się wieloma rzeczami, ale jak widzę jakbym Ci opowiedział to niekoniecznie zrozumiesz. Skoro dla Ciebie "prawie niczym".

d) Nie, chinol to nie chinol. Są lepsze chinole i gorsze.

 

a)Cyma to cyma, boyi to boyi, i masz rację (co nie znaczy, że cyma gorsza).

b)Gieta cymy dobra.

Edited by Jan999
Link to post
Share on other sites

a) Może użyłem złego słowa, polecasz Rk lecz nie gietę Cymy, która ma bardzo dobre opinię (nie mówię, że Rk są gorsze)

b) Nie wiem, nie znam się na GB gdyż patrzę z punktu widzenia kolesia który GB rozkładać nie będzie. Smar dość łatwo wytrzeć i nałożyć.

c) Możesz śmiało opowiadać, właśnie po to użyłem słowa "prawie" by nie było że zupełnie niczym. Chętnie poznam Twoje zdanie apropo różnicy między osiągami, celnością i kulturą pracy w chinolach.

d) W tym przedziale cenowym, proszę nie uogólniaj mojej wypowiedzi.

 

a)Cyma to cyma, boyi to boyi, i masz rację (co nie znaczy, że cyma gorsza).

b)Gieta cymy dobra.

 

Boyi też nie jest gorsze, moim zdaniem to dwie dobre firmy które jednak trudno rozróżnić pod względem osiągów oraz wykonania replik (mówię tylko o serii AK).

Edited by Quchy
Link to post
Share on other sites

a) Może użyłem złego słowa, polecasz Rk lecz nie gietę Cymy, która ma bardzo dobre opinię (nie mówię, że Rk są gorsze)

b) Nie wiem, nie znam się na GB gdyż patrzę z punktu widzenia kolesia który GB rozkładać nie będzie. Smar dość łatwo wytrzeć i nałożyć.

c) Możesz śmiało opowiadać, właśnie po to użyłem słowa "prawie" by nie było że zupełnie niczym. Chętnie posłucham Twojego zdania apropo różnicy między osiągami, celnością i kulturą pracy w chinolach.

d) W tym przedziale cenowym, proszę nie uogólniaj mojej wypowiedzi.

 

a) Czyli nie rozbierałeś, nie tunningowałeś ani tego, ani tego a swoją wiedzę opierasz na temat innych tak samo fantastycznie zorientowanych forumowych speców?

b) Jak się nie znasz to po kiego polecasz komukolwiek cokolwiek? To o czym mówię bezpośrednio przekłada się na jakość pracy układu i wiele innych rzeczy. Tego smaru łatwo nie wyczyścisz, a ręce będziesz myć długi i namiętnie. Potem cała pracownia mi śmierdzi jedną cymą.

c) Eeeeeeehhhhhhhh... Długo by opowiadać. Podam Ci przykład. Te rewelacyjne zębatki, które wytrzymują podobno M543 i są w ogóle super w każdym egzemplarzu jaki robiłem miały perfidne zadziory na swoich talerzach od maszyny. Aby uzyskać cichą pracę trzeba je polerować. BOYI tego nigdy nie miał w swoich AK.

d) W każdym przedziale cenowym.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...